"Nadchodzi lato - co Ty na to?"

Konkurs dodał(a) Aleksandra Brzęczek
ponad 9 lat temu, wyświetleń 1916

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Niepubliczne Przedszkole "Happy Bees" w Mirkowie
serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

"Nadchodzi lato – co Ty na to?"

Celem konkursu jest:

• rozwijanie kreatywności dzieci poprzez twórczość plastyczną;
  • stymulowanie rozwoju sprawności manualnych;
  • doskonalenie koncentracji uwagi;
  • budowanie pozytywnego obrazu siebie i poczucia sprawstwa;
  • pobudzanie wyobraźni dzieci.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat.
  2. Technika wykonania pracy: dowolna technika płaska, format A3 lub A4.
  3. Z każdego przedszkola można przysłać maksymalnie 3 prace.
  4. Oceny nadesłanych prac dokona niezależne jury powołane przez organizatorów konkursu. Rozpatrywane będą tylko prace indywidualne.
  5. Kryteria oceny: oryginalność, samodzielność wykonania pracy, estetyka, walory artystyczne.
  6. Do każdej pracy należy dołączyć (nakleić w tyłu pracy) metryczkę, która będzie zawierała: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę i adres placówki, numer telefonu, email, imię i nazwisko nauczyciela.
  7. Prace pozostaną do dyspozycji organizatora konkursu.
  8. Nadesłanie na konkurs prac jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu, zgodą na publikację danych osobowych, w tym zamieszczenie wyników na stronie internetowej www.blizejprzedszkola.pl
  9. Przewidziano trzy nagrody główne w każdej kategorii wiekowej (4-latki, 5-latki, 6-latki). Laureaci dostaną dyplomy i nagrody, a nauczyciele podziękowania.
  10. Nauczyciele, którzy chcą otrzymać podziękowania proszeni są o załączenie do wysyłanych prac koperty (format A4) ze znaczkiem i adresem zwrotnym.
  11. Prace należy przesyłać do 5 czerwca 2015 roku.
  12. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 11 czerwca 2015 roku.
  13. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie www.blizejprzedszkola.pl
  14. Po ogłoszeniu wyników w przedszkolu organizatora odbędzie się wystawa prac.

Prace należy przesyłać na adres:

Niepubliczne Przedszkole Happy Bees
ul. Wolności 15a
55-095 Mirków
z dopiskiem „Lato”

Organizatorzy konkursu:
Aleksandra Otrębska - nauczyciel
Marta Neumann - nauczyciel

Termin: 2015-06-05
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Niepubliczne Przedszkole "Happy Bees"