Każdy dzień z pomysłem - kreatywne zajęcia dla przedszkolaków

Kraków, 23 listopada 2024 r.
HOTEL SWING **** ul. Dobrego Pasterza 124 31-416 Kraków Sala Swing (parter)

Dane uczestnika

Potwierdzam, że jestem aktywnym zawodowo nauczycielem/dyrektorem placówki edukacyjnej posiadającym wykształcenie pedagogiczne.
Potwierdzam, że jestem nieaktywnym zawodowo nauczycielem/dyrektorem placówki edukacyjnej posiadającym wykształcenie pedagogiczne.

Dane uczestnika - 2

Dane uczestnika - 3

Dane uczestnika - 4

Dane uczestnika - 5

Dane uczestnika - 6

Dane uczestnika - 7

Dane uczestnika - 8

Dane uczestnika - 9

Dane uczestnika - 10

Dane nabywcy

Dane odbiorcy
Zaznacz, jeżeli dane odbiorcy są inne

Sposób płatności na podstawie

Kupując tę konferencję możesz zebrać 310 punktów.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.
Cena Ilość Wartość
319.00 10 3190

Kwota do zapłaty 3190 pln

Koszty obejmują: koszty logistyczne i organizacyjne konferencji, catering (zgodnie z informacją na stronie wydarzenia), materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie o udziale w konferencji. Koszty dojazdu na konferencję oraz ewentualnego noclegu pokrywa uczestnik.

Potwierdzam, że zapoznałem się z regulaminem oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych i akceptuję te treści. Administratorem danych osobowych jest CEBP 24.12 sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kwiatowa 3, 30-437 Kraków.
Zgadzam się na przesyłanie do mnie informacji handlowych dotyczących CEBP 24.12 sp. z o.o. środkami komunikacji elektronicznej. Wyrażona zgoda pozwoli nam przesłać Ci e-mailem, SMS-em, MMS-em informacje o naszych produktach i usługach oraz odnoszących się do nich promocjach.
Zgadzam się na kontakt na numer telefonu podany przeze mnie w formularzu zamówienia w celu marketingowym. Wyrażona zgoda pozwoli nam na przedstawienie Ci w trakcie rozmowy telefonicznej informacji o dostępnych produktach lub usługach, w tym na proponowanie nowych warunków przedłużenia umowy oraz informowanie o promocjach lub konkursach.
Zgadzam się na przesyłanie do mnie informacji handlowych dotyczących ofert partnerów biznesowych CEBP 24.12 sp. z o.o. środkami komunikacji elektronicznej.

Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka