• 1 edycja
  • Kraków
  • 23 listopada 2024

Konferencja, gdzie kreatywność i pomysłowość są na pierwszym miejscu. Pełna uśmiechów, twórczych inspiracji i pozytywnej energii. Czeka Cię mnóstwo zabawy, chwile refleksji, praktyczna wiedza, ogrom radości i wyśmienita kawa!

Zgłoś udział

Odliczamy

My już czekamy na Ciebie... do konferencji zostało...

Każdy dzień z pomysłem
kreatywne zajęcia dla Przedszkolaków

Udział w konferencji to wyjątkowa szansa dla nauczycieli przedszkolnych na wzbogacenie swoich metod pracy dzięki kreatywnym i nowatorskim pomysłom. To czas pełen inspiracji, gdzie uczestnicy odkryją nowe sposoby na rozwijanie twórczego potencjału dzieci. Spotkanie zapewni Ci świeżą energię i nowe perspektywy, które ułatwią codzienne prowadzenie zajęć. To doskonała przestrzeń do wymiany doświadczeń i motywacji, która wzmocni pasję do pracy z najmłodszymi.

Nasi Prelegenci

Zapoznaj się z wyjątkowymi prelegentami, którzy podzielą się swoją niezwykłą wiedzą i doświadczeniem. Czekać będą na Was fascynujące prezentacje, inspirujące wykłady i praktyczne wskazówki ekspertów z różnych dziedzin, które otworzą nowe horyzonty w przedszkolnej edukacji.

Pan Miłosz - Miłosz Konarski

Anna i Piotr Pokój

Dorota Kluska

Agata Babicz

Agnieszka Bugajska - Anna Wiktor-Stępień - Karina Perkowska

Ludmiła Fabiszewska

Pani Zuzia - dr Zuzanna Jastrzębska-Krajewska

Eliza Szeliga-Kraus

Więcej szczegółów - bieżące informacje - Facebookowa strona blizejprzedszkola

Dla Uczestników konferencji

Tutaj znajdziesz kluczowe informacje dotyczące najczęściej zadawanych pytań związanych z konferencją. Jeśli jednak czegoś nie znajdziesz, śmiało zadaj nam pytanie. Jesteśmy tu, aby zapewnić Ci pełną klarowność i przygotować Cię do udziału w naszym wyjątkowym wydarzeniu!

Spotykamy się 23 listopada 2024 r. Konferencja odbędzie się w Hotelu Swing****, ul. Dobrego Pasterza 124, 31-416 Kraków
W cenie otrzymujesz: słodko-słone przerwy kawowe, zaświadczenie, pakiet uczestnika. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje: miesięczny dostęp do Mojej Płytoteki, miesięczny dostęp do Platformy edukacyjnej, miesięczny dostęp do Kiosku, BON na dowolne szkolenie online, 20 pobrań ze strony blizejprzedszkola.pl
Opłata nie obejmuje kosztów dojazdu, zakwaterowania, cateringu (poza przerwami kawowymi zapewnianymi przez organizatora).
249 zł/1 os. – dla Uczestników, którzy zapiszą się w dniu 17 czerwca 2024.
319 zł/1 os. – dla Uczestników, którzy zapiszą się od 18 czerwca do 31 lipca 2024.
359 zł/1 os. – dla Uczestników, którzy zapiszą się od 1 sierpnia 2024.
399 zł/1 os. – cena regularna
8.45 – ROZPOCZĘCIE
9.15 - 11.00 Ludmiła FABISZEWSKA, Zuzanna JASTRZĘBSKA-KRAJEWSKA, Anna i Piotr POKÓJ, Eliza SZELIGA-KRAUS
11.00 - 11.30 – PRZERWA
11.30 - 13.10 Agata BABICZ, Dorota KLUSKA, Agnieszka BUGAJSKA/Karina PERKOWSKA/Anna WIKTOR-STĘPIEŃ
13.10 - 14.00 - PRZERWA - (bliżej)przedszkolny festyn z konkursami i nagrodami
14.00 - 15.45 Ludmiła FABISZEWSKA, PAN MIŁOSZ, Anna i Piotr POKÓJ
15.45 - 16.00 – LOTERIA I ZAKOŃCZENIE

*Program może ulec zmianie.

Chcę wziąć udział

i przeżyć wspaniałą przygodę.

319 zł/os

(cena regularna 399 zł/os) cena promocyjna obowiązuje do 31 lipca 2024 r.

359 zł/os

(cena regularna 399 zł/os) cena promocyjna obowiązuje od 1 sierpnia 2024 r.

399 zł/os

cena regularna

• 20 pobrań ze strony blizejprzedszkola.pl

*pakiet otrzymasz w dniu konferencji podczas rejestracji

Konferencja to również targi edukacyjne

Podczas konferencji odbywają się również targi edukacyjne, w których biorą udział wydawcy edukacyjni, producenci i dystrybutorzy pomocy edukacyjnych i dydaktycznych, mebli przedszkolnych itp.

Zostań Wystawcą

Nie może Cię zabraknąć

Festiwal radości i pozytywnych emocji. Mnóstwo zabawy, chwile refleksji, dawka wiedzy, ogrom energii.

Zapisz się Opiekun uczestników

Moc inspiracji

Przygotuj się na niezapomnianą podróż przez krainę nowych pomysłów i inspiracji, gdzie każdy moment staje się iskrą, rozpalającą kreatywność i pasję w Twojej nauczycielskiej pracy.

Praktyczna wiedza

Odkryj bogactwo praktycznej wiedzy, gdy eksperci pedagogiki przekazują istotne wskazówki, otwierając przed Tobą nowe perspektywy w sztuce nauczania.

Wybitni eksperci

Przygotuj się na wyjątkowe prelekcje wybitnych ekspertów, których mądrość pedagogiczna odkryje przed Tobą nowe spojrzenie na fascynujący świat wychowania przedszkolnego.

Inspirujące rozmowy

Zapraszamy na chwile inspirujących rozmów, które staną się doskonałą okazją do spotkania z innymi entuzjastami edukacji, tworząc wyjątkową atmosferę wymiany doświadczeń i cennych refleksji.

Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka