(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 26 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Gra Odlotowa posypka to nowa odsłona znanej i lubianej gry zręcznościowej PCHEŁKI.

W pudełku znajdują się kolorowe pchełki w dwóch rozmiarach oraz specjalna tarcza przypominająca smakowitego donut’a. Gracze ozdabiają go, strzelając w jego kierunku kolorową posypką („pchełkami”). W trakcie gry starają się trafić w pola z najwyższą liczbą punktów. Wygrywa ten, kto po wystrzeleniu swoich pchełek uzbiera największą ilość punktów.

Odlotowa posypka stanowi doskonały trening zręczności, precyzji i cierpliwości. Skuś się i zagraj!

Zawartość opakowania:
- miseczka z numerami