Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • -20%
Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato
search
  • Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato
  • Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato
  • Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato
  • Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato

Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato

5.00 (10)
35,00 zł
28,00 zł Zniżka 20%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 35,00 zł

Najniższa cena produktu 28,00 zł z dnia 25.07.2024

Propozycje aktywności i scenariusze zajęć wspierające integrację sensoryczną

W zestawie taniej!

Wersja

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato

Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato

    lub Anuluj

Zbiór ponad 160 propozycji aktywności oraz 7 scenariuszy zajęć inspirowanych latem, a także dodatek – pomysły na sensoryczne aktywności, które można zaproponować podczas wakacyjnych dyżurów

SPIS TREŚCI  WSTĘP  SKOROWIDZ TEMATYCZNY

Mózg trzeba odpowiednio „nakarmić” – to różnorodne bodźce płynące do niego z całego ciała są „pożywieniem”. Trafiają one do mózgu poprzez nasze zmysły. Integracja sensoryczna składa wszystko w całość, sprawia, że informacje docierające do mózgu współgrają i umożliwiają prawidłową odpowiedź i właściwie zachowanie. Gdy wszystkie zmysły współpracują w odpowiedni sposób – mózg nie ma problemu z nauką i adaptacją. Dlatego tak ważne jest, żeby „karmić” go różnorodnymi bodźcami już od narodzin. Wiek przedszkolny jest tutaj kluczowy. To właśnie dlatego powstała niniejsza książka.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Zabawy sensoryczne na każdy dzień to zbiór propozycji aktywności, ćwiczeń i zajęć wspierających integrację sensoryczną. W skład publikacji wchodzą:

  • książka zawierająca ponad 160 propozycji zabaw, 7 scenariuszy zajęć inspirowanych latem, a także DODATEK – sensoryczne aktywności, które można zaproponować podczas wakacyjnych dyżurów
  • wirtualny album z dostępem do piosenek, podkładów muzycznych, utworów instrumentalnych, dźwięków oraz pomocy dydaktycznych pojawiających się w publikacji.

Zwykle z utęsknieniem czekamy na lato. Wakacje, odpoczynek, piękna pogoda – to wszystko sprawia, że jesteśmy pełni energii! Pakując plecak czy walizkę lub przygotowując się do wakacyjnego dyżuru, nie zapomnij o tej książce – pełnej kreatywnych pomysłów na sensoryczne, ogólnorozwojowe zabawy dla dzieci na letni czas. Latem wszystkie aktywności chętnie przeprowadzamy na świeżym powietrzu. Dlatego proponujemy Wam nowe pomysły, z podkreśleniem, żeby w miarę możliwości wykonywać je w przedszkolnych ogrodach, na podwórkach, a nawet podczas letnich wyjazdów. Zachęcamy do tego, by wykorzystać czas wakacji na odpoczynek oraz na „karmienie mózgu” pozytywnymi myślami i dużą dawką sensorycznych zabaw!

Zabawy sensoryczne… przeznaczone są dla nauczycieli, terapeutów, rodziców, opiekunów i wszystkich tych, którzy pracują z dziećmi: każdy z nich znajdzie w publikacji aktywności dostosowane do potrzeb dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym i wczesnoszkolnym!

Pod patronatem medialnym:

    
ISBN
978-83-67101-26-4
Liczba stron
100
Dla kogo
nauczyciel
rodzic
terapeuta
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
dzieci żłobkowe
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
lato
Aranżacje
Konarscy Factory – Bartłomiej Marszałek
Muzyka
Miłosz Konarski
Słowa
Agnieszka Bugajska
Rok wydania
2022
Format (szerokość x wysokość)
210 x 297 mm
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online
Indeks
W824

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Kolejna wspaniała część zabaw sensorycznych. Kreatywne zabawy dla dzieci w przedszkolu, które pobudzają wszystkie zmysły, sensorykę, zachęcają do wąchania, dotykania, słuchania i poznawania otaczającego świata. Dla rozwoju dzieci jest teraz bardzo potrzebne takie namacalne doświadczanie otoczenia.

Oceń 

Potrzebna publikacja, pokazująca jak bardzo ważna jest integracja sensoryczna i jak w prosty sposób można ją doskonalić

Oceń 

Jest podstawą do pracy z grupą i indywidualnie. Znajdziemy tu pojedyncze aktywnosci do wplatania w ciągu dnia, jak i całe konspekty na lato. Cieszę się, że wychodzą takie publikacje

Oceń 

Sprawdzone, przetestowane i godne polecenia :)

Oceń 

Książki są genialne. Ogrom pomysłów na zabawy sensoryczne na każdą okazje i każde warunki

Oceń 

Kupiłam z myślą o wakacyjnym dyżurze w nowej prscyy, ale widzę, że najpierw większość spokojnie przetestuję w domu z własnym dzieckiem. Ciekawe propozycje zabaw i eksperymentów. Zawsze w tych publikacjach ciekawią mnie masy, ciastoliny, które można łatwo przygotować samemu. Duży plus za lekki format.

Oceń 

Bardzo ciekawe propozycje, nawet moja mama się zainteresowała ;)

Oceń 

Bardzo ciekawe propozycje, nawet moja mama się zainteresowała ;)

Oceń 

Super pomysły!!!

Oceń 

Przyda się na wakacyjny dyżur. Ciekawe propozycje aktywności dla dzieci.

Napisz swoją opinię