• -25%

(0)
36,00 zł Zniżka 25%

Najniższa cena produktu 36,00 zł z dnia 28.08.2024

Zajęcia muzyczno-ruchowe dla grup żłobkowych i młodszych przedszkolaków

Cena otwarcia!
Rabat dla prenumeratorów 35% – po rabacie 31,20 zł
Rabat dla pozostałych 25% – po rabacie 36 zł
Cena otwarcia obowiązuje do 31 sierpnia (sobota) do godz. 23:59.

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 36 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Z radością przedstawiamy publikację Brykaj z Panem Miłoszem. Maluszki. Autor wraca w niej do korzeni swojej twórczości, a więc do zabaw skoncentrowanych na rozwoju najmłodszych – dzieci 2-3-letnich.

Po sukcesie pierwszej publikacji Tuptaj, maluszku oraz kolejnych płyt i licznych piosenek jest to propozycja, która przypadnie do gustu zarówno maluszkom, jak i ich opiekunom.

Pan Miłosz oferuje dynamiczne i atrakcyjne zabawy, które pomagają dzieciom m.in. w nabywaniu umiejętności ustawiania się i poruszania w określonych formacjach (koło, pociąg, pary, rozsypka), reagowania na polecenia oraz wykonywania prostych schematów rytmicznych.

Spis treści Od Autora

Najważniejszą częścią publikacji jest płyta CD z nagraniem 12 gotowych zabaw opartych głównie o autorskie piosenki. Każde nagranie opatrzone jest komentarzem Pana Miłosza – towarzyszą one zabawom, pomagając dzieciom w prawidłowej ich realizacji, i dodają kontekstu fabularnego.

Posłuchaj fragmentów

„Brykające” zabawy zostały opracowane w taki sposób, by wzmacniać rozwój społeczno- emocjonalny poprzez możliwość wyrażania siebie i bycia wśród rówieśników we wspólnym działaniu. Wspomagają one rozwijanie koordynacji ruchowej, a także dają sposobność zaspokojenia wzmożonej potrzeby ruchu charakterystycznej dla tego okresu rozwojowego.

Zabawy zostały podzielone na trzy kategorie, zgodnie z rozwijanymi umiejętnościami: zabawy organizacyjno-porządkowe, zabawy marszowe, zabawy wspomagające orientację w schemacie ciała.

Życzymy udanego, rozwojowego brykania z Panem Miłoszem!

Weź udział w szkoleniu dla Rad Pedagogicznych prowadzonym przez Pana Miłosza:

Jak prowadzić zajęcia rytmiczne w przedszkolu nie będąc rytmikiem?

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

978-83-67101-90-5
Liczba stron
nauczyciel