Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Zestaw

Zestaw do edukacji matematycznej w przedszkolu i klasach I-III

99,00 zł

Zamiast 106,20 zł

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zestaw do edukacji matematycznej w przedszkolu i klasach I-III

Zestaw do edukacji matematycznej w przedszkolu i klasach I-III

    lub Anuluj

Zestaw publikacji z serii Dziecięca matematyka, z którymi powinien zapoznać się każdy nauczyciel edukacji przedszkolnej, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, rodzic i terapeuta. 

Publikacja Dziecięca matematyka – dwadzieścia lat później zawiera cele i treści kształcenia dla wszystkich obszarów edukacji matematycznej realizowanej w domu i w przedszkolach, z uwzględnieniem podstawy programowej, co zapewni dzieciom lepsze efekty w szkole, nie tylko w edukacji matematycznej!

W publikacji Jak pomóc dziecku pokonać niepowodzenia w nauce matematyki? profesor Edyta Gruszczyk-Kolczyńska wyjaśnia, w jaki sposób rodzice, terapeuci i nauczyciele mogą pomóc dziecku pokonać niepowodzenia w nauce matematyki i zapewnić mu sukcesy w dalszej edukacji szkolnej. W części pierwszej zostały omówione przyczyny blokad w nauce matematyki występujące już w pierwszych miesiącach nauki w klasie I, zaś działania naprawcze są rdzeniem każdego rozdziału części drugiej tego podręcznika.

Dowiedz się więcej:

Dziecięca matematyka – dwadzieścia lat później  Jak pomóc dziecku pokonać niepowodzenia w nauce matematyki?

Dla kogo
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Specyficzne kody

Zobacz także

Opinie o produkcie

Oceń 

Świetne pozycje, polecam z całego serca.

Napisz swoją opinię