• Tylko online

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 96,85 zł

Najniższa cena produktu 111,75 zł z dnia 20.04.2024

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 5,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Zestaw atrakcyjnych propozycji zajęć i zabaw, które doskonale sprawdzą się w okresie dyżuru wakacyjnego w każdym przedszkolu!

Na zestaw składają się następujące publikacje:

Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato

Sposoby na nudę. Lato Koszałki-opałki Pana Miłosza. Lato

Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato to zbiór ponad 390 krótkich form literackich oraz propozycji zabaw wszelkiego rodzaju – w tym opowieści słowno-ruchowych, masażyków, zabaw logopedycznych, paluszkowych, poznawczych, muzyczno-ruchowych, zabaw w języku angielskim, zagadek, a ponadto 20 piosenek. Na podstawie tak bogatego zbioru propozycji każdy nauczyciel wychowania przedszkolnego jest w stanie przeprowadzić zajęcia o ciekawej i niepowtarzalnej treści.

Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato to zbiór ponad 160 propozycji aktywności oraz 7 scenariuszy zajęć inspirowanych latem, a także dodatek – pomysły na sensoryczne aktywności, które można zaproponować podczas wakacyjnych dyżurów.

Sposoby na nudę. Lato to zbiór zabaw i piosenek do wykorzystania w dowolnym momencie dnia w przedszkolu. Propozycje te są owocem długoletniego doświadczenia Autorki w pracy nauczyciela, dzięki czemu skupiają się na potrzebach i zainteresowaniach samych dzieci.

Koszałki-opałki Pana Miłosza. Lato łączą zalety poprzednich publikacji Pana Miłosza – przede wszystkim nagrane przez autora polecenia – z rozbudowanymi propozycjami interpretacji utworów, co daje nauczycielowi możliwość swobodnego z nich korzystania. Publikacja składa się z książeczki z 35 propozycjami zabaw oraz 2 płyt CD, które zawierają 10 utworów. Treści zawarte w publikacji inspirowane są latem i związanymi z nim zjawiskami.

nauczyciel
Grupa wiekowa