Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • Nowy
Coś się kończy, coś zaczyna
search
  • Coś się kończy, coś zaczyna
  • Coś się kończy, coś zaczyna
  • Coś się kończy, coś zaczyna
  • Coś się kończy, coś zaczyna

Coś się kończy, coś zaczyna

(0)
40,00 zł

Cena otwarcia!

Rabat 25% – po rabacie 30 zł (książka + CD)
Cena otwarcia obowiązuje do 2 czerwca (niedziela) do godz. 23:59.

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 40 punktów.
Zobacz nowe nagrody w programie skarbonka.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Coś się kończy, coś zaczyna

Coś się kończy, coś zaczyna

    lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera. 

***

Od Autorki

Koniec. Było, minęło, skończyło się. Stało się przeszłością, wspomnieniem, kolejnym doświadczeniem, krokiem. Ale co będzie dalej? Idzie nowe, fascynujące, ciekawe. Dla mnie koniec to od zawsze początek. Czasem żal, że coś się kończy, smutek, łzy. Czasem wielka ulga. Ale zawsze, za każdym razem podekscytowanie. Bo oto idzie nowe…

Pamiętam zakończenie przedszkola. Dyplom z Kaczorem Donaldem i moje zdjęcie z wielką, tiulową różą we włosach. Później zakończenie szkoły podstawowej. Wielki płacz, długie pożegnania, zdjęcia, pamiątki, wpisy w specjalnym zeszycie… Zakończenie liceum – ogromna ulga i czekanie na nowe. Wreszcie zakończenie studiów, obrona pracy magisterskiej i przyjaźnie, które trwają do dziś. Piękne wspomnienia, piękni ludzie, piękne historie. To wszystko niesie ze sobą koniec. I lato, wakacje, słońce, morze, góry… Cieszmy się końcem. Koniec to początek.

Na płycie CD będącej częścią tej publikacji zamieszczono 12 piosenek, wraz z towarzyszącymi im podkładami muzycznymi. Wszystkie z nich sprawdzą się doskonale podczas występu z okazji pożegnania przedszkola. Zaangażować można do niego wszystkie grupy przedszkolne. W książeczce znajdziemy nie tylko teksty piosenek, ale i propozycje scenografii, a także opis samego przebiegu występu. 

Posłuchaj fragmentów

***

Agnieszka Loska od 1994 roku tworzy własną markę Studio Tańca i Muzyki RYTM Agnieszka Loska. Realizuje akredytowane Warsztaty muzyczne dla nauczycieli w całej Polsce. Ponadto m.in. prowadzi wykłady akademickie na studiach podyplomowych w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Częstochowie, Cieszynie, w Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach. Jest rytmikiem w tyskich żłobkach, przedszkolach i domach kultury. Praktykuje taniec terapeutyczny.

Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Grzegorz Kusio
Muzyka
Agnieszka Loska
Grzegorz Kusio
Słowa
Magdalena Polakowska
Format (szerokość x wysokość)
21 x 21 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W3787

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię