Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Owoce i warzywa. Układanka dla najmłodszych
search
  • Owoce i warzywa. Układanka dla najmłodszych
  • Owoce i warzywa. Układanka dla najmłodszych
  • Owoce i warzywa. Układanka dla najmłodszych

Owoce i warzywa. Układanka dla najmłodszych

(0)
47,00 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 4 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Owoce i warzywa. Układanka dla najmłodszych

Owoce i warzywa. Układanka dla najmłodszych

    lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera. 

***

Owoce i warzywa. Układanka dla najmłodszych przeznaczona jest do pracy z maluszkami. Opiera się na zasadzie nauki poprzez zabawę i na ważnym elemencie samokontroli. Rozwiązując kolejne zadania, dziecko jednocześnie samo może sprawdzić ich poprawność. To motywuje je do dalszego działania.

Zadanie dziecka polega na poprawnym ułożeniu obrazków przedstawiających owoce i warzywa. Każdy obrazek pocięto na 4 kwadratowe elementy. Po ich prawidłowym złożeniu dziecko otrzyma 12 obrazków z popularnymi owocami i warzywami. Dodatkowym elementem samokontroli są fragmenty ramek na brzegach kwadratów, które po ułożeniu całego obrazka powinny utworzyć zamknięty wzór.

Z tą układanką dziecko spostrzegawczość, koncentrację i logiczne myślenie. Konieczność manipulowania kwadratowymi elementami i zestawiania ich z sobą rozwija także sprawność ręki i małą motorykę. Dzięki tej układance dziecko uczy się rozpoznawania oraz nazywania owoców i warzyw. Ułożone obrazki mogą być pomocne w ćwiczeniach i zabawach rozwijających sprawność językową dzieci, które na ich podstawie mogą poznawać i utrwalać nowe słowa, jak również tworzyć rozbudowane zdania, opisy, a nawet dłuższe historyjki.

W zestawie znajdują się dodatkowo dwie plansze do samodzielnego wycięcia, zawierające polskie i angielskie nazwy owoców i warzyw. Dzięki temu układankę można wykorzystywać również we wczesnej nauce czytania, a także w nauce języków obcych, na przykład przy wprowadzaniu czy poszerzaniu słownictwa.

Zawartość opakowania:
- 48 jednostronnych kwadratowych elementów z fragmentami obrazków,
- 2 plansze (do samodzielnego wycięcia) z nazwami owoców i warzyw w języku polskim, jak również w języku angielskim. 

Przykładowe zabawy:
- układanie i segregowanie obrazków z podziałem na owoce i warzywa (zbiór warzyw i zbiór owoców),
- określanie kolorów wybranych owoców lub warzyw, 
- rozmowa o tym, które owoce i warzywa dziecko lubi najbardziej i dlaczego, 
- dopasowanie do obrazków właściwych podpisów i na odwrót,
- układanie obrazków z 1 błędnym elementem (zadaniem dziecka jest odnalezienie błędnego elementu i wstawienie zamiast niego elementu właściwego),
- dobieranie do obrazków podpisów w języku polskim lub w języku angielskim.

Grupa wiekowa
3-latki
dzieci żłobkowe
Indeks
W2726

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię