(0)
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Drewniana Skrzynka PUS to praktyczny i wygodny, w naturalnym kolorze drewna pojemnik, który służy do przechowywania książeczek PUS. Mieści się w nim 90-100 książeczek. Dzięki temu ich kolekcja jest zawsze uporządkowana i łatwiej odnaleźć poszukiwany tytuł. Ma to szczególne znaczenie na przykład w gabinecie logopedycznym czy terapeutycznym, gdzie PUS-y wykorzystuje się do terapii i gdzie czasem trzeba szybko odnaleźć określony tytuł.

Jeśli pojemnik znajduje się w sali przedszkolnej bądź w klasie, pomaga to dzieciom wyrabiać nawyk porządku. Zapobiega też przypadkowemu zagubieniu którejś z książeczek. Dodatkowo pojemnik ten jest ładnym elementem dekoracyjnym.

Taka drewniana Skrzynka PUS dobrze prezentuje się także w sklepie czy księgarni, która oferuje System Edukacji PUS. Ułożone i wyeksponowane w niej książeczki są łatwo dostępne dla klientów.

Indeks
W2707