5.00 (9)

Zabawy integrujące grupę przedszkolną

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Jako świadomi pedagodzy wiemy, że muzyka ma pozytywny wpływ na dzieci, a zabawa jest najbardziej optymalną przestrzenią dla ich wszechstronnego rozwoju. Połączenie tych dwóch elementów jest zatem z góry skazane na sukces!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu Autorka publikacji ma wiele sprawdzonych przepisów na dobrą zabawę, którymi dzieli się na łamach tej książki.

Spis treści Od Autorki

Na dołączonych 2 płytach CD znajduje się 16 piosenek, wraz z podkładami muzycznymi.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Piosenki te miały swoją premierę w miesięczniku „Bliżej Przedszkola” w latach 2019–2022 – są to utwory cieszące się największym powodzeniem wśród nauczycieli (a zarazem wśród dzieci). Do każdej z piosenek zaproponowano zabawę wiodącą oraz po kilka zabaw dodatkowych, wcześniej niepublikowanych, dzięki czemu nauczyciel otrzymuje ponad 60 opisów aktywności pozwalających na przeprowadzenie atrakcyjnych zajęć.

W książce znajdziemy zarówno zabawy muzyczne, rytmiczne i ruchowe, jak i ćwiczenia doskonalące wrażliwość słuchową oraz umiejętność skupienia uwagi. Przede wszystkim jednak można odszukać tu mnóstwo aktywności pozwalających na zintegrowanie grupy przedszkolnej.

Propozycje te cechuje prostota i łatwość wykonywania, mogą więc być wykorzystane w przedszkolu zarówno w grupie młodszych, jak i starszych dzieci. Każdą z zabaw można przeprowadzić w dowolnym momencie, zgodnie z potrzebami grupy. Doskonale sprawdzą się również w klasach początkowych oraz w świetlicy szkolnej, słowem – wszędzie tam, gdzie są dzieci spragnione zabawy. Gwarantujemy, że świetne teksty piosenek oraz porywająca muzyka (aranżacje przygotowane przez Andrzeja Zagajewskiego z zespołu Czereśnie) wprawią w dobry nastrój nie tylko dzieci, ale i pracujących z nimi dorosłych.

Pod patronatem medialnym:

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD

„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*

„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
– w tej wersji nie kupujesz książki

* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl