Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

A u nas w przedszkolu... - e-book z piosenkami w streamingu
search
  • A u nas w przedszkolu... - e-book z piosenkami w streamingu
  • A u nas w przedszkolu... - e-book z piosenkami w streamingu

A u nas w przedszkolu... - e-book z piosenkami w streamingu

5.00 (8)
29,00 zł

Zbiór scenariuszy zajęć adaptacyjnych


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
A u nas w przedszkolu... - e-book z piosenkami w streamingu

A u nas w przedszkolu... - e-book z piosenkami w streamingu

    lub Anuluj

A u nas w przedszkolu... to e-book będący zbiorem scenariuszy zajęć adaptacyjnych. Ich dopełnieniem są tematyczne rymowanki (ułatwiające organizację dnia) i zabawy paluszkowe, a także proste piosenki.

Poprzez zajęcia adaptacyjne należy tu rozumieć zarówno te organizowane w roku poprzedzającym rozpoczęcie przez dziecko edukacji przedszkolnej (a więc w ramach tzw. tygodnia adaptacyjnego), jak i te odbywające się w przedszkolu w pierwszych dniach września.

E-book zawiera propozycje opracowane przez Autorów publikujących od lat swoje pomysły na zajęcia edukacyjne i wychowawcze na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Celem, jaki nam przyświecał, było stworzenie scenariuszy zajęć, które będą stanowić zarówno gotową pomoc, jak i inspirować do tworzenia własnych propozycji. Jedno jest pewne – takiej publikacji jeszcze nie było! A my przekazujemy ją Wam z przekonaniem o jej niewątpliwej użyteczności.

Spis treści

Podczas planowania zajęć należy pamiętać, iż propozycje zawarte w scenariuszach nie muszą (a nawet nie powinny!) być realizowane w całości. Liczbę oferowanych dzieciom aktywności należy dostosować do ich możliwości, a propozycje (w przypadku zajęć przewidzianych na początek roku przedszkolnego) mogą być dzielone na kilka dni aktywności.

Publikacja składa się z:

  • e-booka* ze scenariuszami zajęć, propozycjami zabaw i rymowanek, tekstami piosenek oraz propozycjami aktywności do nich;
  • dostępu do albumu A u nas w przedszkolu... w serwisie streamingowym Moja płytoteka. W albumie tym znajdziesz folder „Piosenki” z nagraniami piosenek występujących w scenariuszach (te proste kompozycje, nagrane w wolniejszym tempie, doskonale sprawdzą się podczas zajęć adaptacyjnych);
  • pomocy dydaktycznych do zajęć, które stanowią ilustracje przeznaczone do samodzielnego wydruku. Nabywcom e-booka pomoce te zostały udostępnione w dwóch formach:  do pobrania bezpośrednio z linków znajdujących się przy miniaturach ilustracji w treści scenariuszy zajęć oraz jako zbiór plików PDF zapisany w folderze „Pomoce dydaktyczne” w albumie A u nas w przedszkolu... w serwisie streamingowym Moja płytoteka.

* Jak działa nasz e-book? 

Zakupionego e-booka nie da się pobrać na komputer czy urządzenie mobilne. Po wykupieniu dostępu on-line do e-booka, publikacja A u nas w przedszkolu... została Ci udostępniona jako flipbook na stronie www.blizejprzedszkola.pl/ebooki. Pliku nie pobieramy na komputer – aby mieć dostęp do treści z publikacji (pomoce dydaktyczne, piosenki), wystarczy zalogować się na swoje konto, otworzyć plik e-booka i skorzystać z dostępnych tam hiperłączy. Taka forma korzystania z publikacji umożliwia wyświetlanie jej na dowolnym urządzeniu bez konieczności przesyłania czy gromadzenia plików. Równocześnie z odblokowaniem dostępu do e-booka, w aplikacji Moja płytoteka zostanie odblokowany dostęp do albumu z piosenkami towarzyszącymi tej publikacji.

1. Chodźcie do mnie

2. Domek z klocków


3. Dzień dobry, dzieci

4. Echo

5. Już zabawki odkładamy

6. Kto z nami chodzi do przedszkola

7. Mała piłeczka

8. Moje nóżki

9. Nasz przyjaciel miś

10. Ogrodowe skrzaty

11. Poranna gimnastyka dla smyka

12. Powitania nadszedł czas

13. Pójdę sobie w świat

14. Przyjdź do nas

15. Raz i dwa

16. Witaj w przedszkolu

17. Zróbmy duże koło

18. Zwierzątka się żegnają

ISBN
978-83-67101-30-1
Liczba stron
86
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
jesień
lato
Aranżacje
Piotr Mitka
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online
Indeks
W839

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Świetne zabawy i super scenariusze. Bardzo fajne piosenki szkoda tylko że nie można pobrać na pendriva

Oceń 

Polecam. Ciekawa pozycja dla wszystkich pracujących z maluszkami. Nowe pomysły, zabawy, piosenki.

Oceń 

Jestem bardzo zadowolona, moje 3 latki w pierwszych dniach są zachwycone.

Oceń 

Pozycje mam dopiero kilka dni, ale zdążyłam ją już wypróbować z moimi przedszkolakami i jest naprawdę super. Nie prowadzę całych zajęć że scenariusza, ale wybieram sobie wierszyki, piosenki i zabawy. Szczególnie przypadły one do gustu młodszej części grupy 3-4 latkom, choć starszaki też się z nami bawią i nie narzekają. :)
Fantastycznie, że pozycja była dostępna całkowicie on-line, dzięki temu nie musiałam ponosić kosztów wysyłki i publikacje miałam dosłownie w kilka minut po zakupie. Mam nadzieję, że również inne pozycje pojawią się w tej formie np. Adaptajki :)

Oceń 

Serdecznie polecam. Cenna pomoc zarówno podczas spotkań adaptacyjnych jak i pierwszych dni w przedszkolu.

Oceń 

Serdecznie polecam. Cenna pomoc zarówno podczas spotkań adaptacyjnych jak i pierwszych dni w przedszkolu.

Oceń 

bardzo polecam

Oceń 

Bardzo polecam. Cena bardzo przyjazna, a zawartość publikacji fantastyczna. Jestem bardzo zadowolona

Napisz swoją opinię