5.00 (16)

Utwory do gimnastyki, zabaw i wygłupów

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Przedstawiamy zupełnie nowy typ publikacji. Koszałki-opałki łączą zalety poprzednich publikacji Pana Miłosza – przede wszystkim nagrane przez autora polecenia – z rozbudowanymi propozycjami interpretacji utworów, co daje nauczycielowi możliwość swobodnego z nich korzystania.

Spis treści Wstęp

Publikacja składa się z:

• książeczki z 35 propozycjami zabaw, które zostały przygotowane przez doświadczonego nauczyciela wychowania przedszkolnego, jakim jest współautorka publikacji, a także NOWOŚĆ! – z miejscem na własne zapiski i pomysły nauczyciela;
  • 2 płyt CD, które zawierają 10 utworów instrumentalnych skomponowanych przez Pana Miłosza specjalnie do zabaw z książki (CD1 z poleceniami oraz CD2 z utworami bez nagranych poleceń).

Treści zawarte w publikacji inspirowane są latem i związanymi z nim zjawiskami.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Połączenie dwóch elementów: muzyki i ruchu ma niesamowite znaczenie nie tylko dla kształtowania muzykalności dzieci, ale też przyczynia się do ich ogólnego rozwoju. Uwrażliwianie dzieci na muzykę, stwarzanie możliwości opowiadania jej ruchem, przeżywania jej – jest furtką do szeroko rozumianego rozwoju wyobraźni, twórczości i wrażliwości estetycznej.

Patroni medialni:

Weź udział w szkoleniu dla Rad Pedagogicznych prowadzonym przez Pana Miłosza:

Jak prowadzić zajęcia rytmiczne w przedszkolu nie będąc rytmikiem?

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD

„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”