Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Na zielonej Ukrainie - e-book z piosenkami w streamingu
search
  • Na zielonej Ukrainie - e-book z piosenkami w streamingu
  • Na zielonej Ukrainie - e-book z piosenkami w streamingu

Na zielonej Ukrainie - e-book z piosenkami w streamingu

5.00 (1)
15,00 zł

Propozycje aktywności dla dzieci w wieku przedszkolnym

5% dochodu ze sprzedaży Na zielonej Ukrainie przekazujemy Caritas Polska na pomoc dla Ukrainy.

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Na zielonej Ukrainie - e-book z piosenkami w streamingu

Na zielonej Ukrainie - e-book z piosenkami w streamingu

    lub Anuluj

Spis treści Od Wydawcy

Wszystkie polskie przedszkolaki i najmłodsi uczniowie uwielbiają tradycyjne zabawy takie jak Mam chusteczkę haftowaną, Stary niedźwiedź mocno śpi czy też Chodzi lisek koło drogi. Zapewne nie wiedzą jednak, że dzieci w Ukrainie bawią się podobnie, ale w zabawy ciekawsze przez to, że w Polsce nieznane! Jeśli więc jako nauczyciel nie masz już ochoty po raz setny w tym roku organizować zabawy Budujemy mosty dla pana starosty to… zaproponuj wychowankom jej ukraińską wersję: Mostek. Przekonasz się, że będzie to nowa i ciekawa alternatywa!

Publikacja składa się z:

  • e-booka* z zabawami do piosenek i utworów instrumentalnych oraz z zabawami tradycyjnymiopowiadaniem autorstwa Ewy Stadtmüller, a także z opisem najciekawszych miast, zabytków i ukraińskich tradycji;
  • albumu „Na zielonej Ukrainie (w wersji streamingowej, dostępnego poprzez serwis Moja płytoteka) z 11 piosenkami w wersji wokalnej, podkładami do nich oraz 7 utworami instrumentalnymi do zabaw. 


Oryginalne teksty przetłumaczone na język polski. / Piosenki w wesołych, żywych aranżacjach i zaśpiewane na ludową nutę. / Pomoc pozwalająca zapoznać dzieci ze zwyczajami naszych sąsiadów.

Ważne: „Na zielonej Ukrainie” to publikacja, która sprawdzi się w każdym przedszkolu, ale jeśli masz w grupie dziecko, które przyjechało do Polski z Ukrainy, to tym bardziej warto zdecydować się na jej zakup. Bawiąc się w znane mu z rodzinnego kraju zabawy - łatwiej się zaadaptuje i zintegruje z nową grupą.

* Jak działa nasz e-book?

Zakupionego e-booka nie da się pobrać na komputer czy urządzenie mobilne. Publikacja „Na zielonej Ukrainie” została Ci udostępniona jako flipbook na stronie www.blizejprzedszkola.pl/ebooki – oznacza to, że aby móc korzystać z e-booka, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu. Taka forma korzystania z publikacji umożliwia wyświetlanie jej na dowolnym urządzeniu bez konieczności przesyłania plików – by mieć dostęp do wszystkich treści, wystarczy się zalogować na swoje konto. Równocześnie z odblokowaniem dostępu do e-booka, w aplikacji Moja płytoteka został odblokowany dostęp do albumu z piosenkami i podkładami muzycznymi towarzyszącymi tej publikacji.

***

На зеленій Україні

Якщо ти є батьком або матір'ю дитини, яка приїхала до Польщі з України – цей продукт є також для тебе! Подаруй його вихователю твоєї дитини в дитячому садку або  вчителеві в школі, щоб познайомити дітей в групі або класі із звичаями та традиційними українськими забавами. Таким чином твоя дитина буде менше почуватися чужою і швидше пристосується до нових для неї умов.

1. Wypasamy owce

2. Zaczarowana chusta

3. Płot

4. Słoneczko i deszczyk

5. Orkiestra

6. Kwiaty dla mamusi

7. Piekę, piekę chlebek…

8. Wesołe tamburyno

9. Mostek

10. Korowaj

11. Oj, Wasylu, przyjacielu…

12. Byk

13. Koza złośnica

Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Wasyl Łysenko
ISBN
978-83-65915-04-7
Rok wydania
2022
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online
Indeks produktu
W777
Indeks

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Piosenki i zabawy bardzo ładnie przygotowane i opisane. Jest to niewątpliwie pomoc, jeżeli pracujemy z dziećmi z Ukrainy, ale też dla Polskich dzieci muzyczna "wycieczka" do innego kraju. Czy będą kolejne opracowania innych krajów?

Napisz swoją opinię