Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Pakiet

Zestaw Porusz ciało + Porusz język, porusz ciało

48,00 zł

Zamiast 60,00 zł


Komplet publikacji z serii Porusz…Porusz ciało oraz Porusz język, porusz ciało – w atrakcyjnej cenie!


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Komplet publikacji autorstwa Agnieszki Kornackiej, których celem jest rozwijanie sprawności motorycznej i artykulacyjnej

Poznaj bliżej obie publikacje:

Porusz ciało

Porusz język, porusz ciało

W publikacjach zamieszczone zostały propozycje zabaw opartych o piosenki, mające na celu rozwój sprawności motorycznej i aparatu artykulacyjnego u dziecka. Zachęcają one do ćwiczeń motorycznych, które sprzyjają rozwojowi mowy i zwiększają atrakcyjność zajęć. 

Publikacje przeznaczone są przede wszystkim do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Warto jednak wykorzystać je także w realizacji zadań z dziećmi starszymi, u których rozwój motoryczny i/lub rozwój mowy jest opóźniony bądź zaburzony. Nadają się one zarówno do zabawy indywidualnej, jak i grupowej, a więc sprawdzą się w przedszkolu, w szkole i w domu. Mogą z nich z powodzeniem korzystać nauczyciele, logopedzi oraz rodzice.

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Muzyka i aranżacje
Jerzy Zając
Płyta CD lub zawiera CD
tak

Specyficzne kody

Zobacz także