Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato
search
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato

Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato

5.00 (7)
52,00 zł

Gotowe elementy do kreowania atrakcyjnych zajęć

Wersja

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato

Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato

    lub Anuluj

Vademecum przedszkolnych zabaw to zbiór ponad 390 krótkich form literackich oraz propozycji zabaw wszelkiego rodzaju – w tym opowieści słowno-ruchowych, masażyków, zabaw logopedycznych, paluszkowych, poznawczych, muzyczno-ruchowych, zabaw w języku angielskim, zagadek, a ponadto 20 piosenek. Na podstawie tak bogatego zbioru propozycji każdy nauczyciel wychowania przedszkolnego jest w stanie przeprowadzić zajęcia o ciekawej i niepowtarzalnej treści.

Skorowidz klasyfikujący Spis treści Od Wydawcy

Potrzeba wydania tego zbioru zrodziła się z kilku bardzo ważnych powodów. Jednym z nich było niezwykłe powodzenie książek z cyklu Zabawy ogólnorozwojowe do piosenek (Jesień w PrzedszkoluZima w PrzedszkoluWiosna w Przedszkolu i Lato w Przedszkolu) opublikowanych przez nas w latach 2016–2017. Z informacji, które do nas docierały, wynikało, że nadszedł czas, by odświeżyć piosenki z tamtych publikacji, co też uczyniliśmy. W efekcie większość utworów dołączonych do tej części Vademecum pochodzi z płyty Lato w Przedszkolujednak wszystkie zostały przez nas nagrane raz jeszcze: z nowymi aranżacjami i udziałem nowych wykonawców. W treści książki znajdziecie opisy propozycji zabaw do piosenek zarówno tych z płyty Lato, jak i takich, które publikowane są po raz pierwszy.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Chcielibyśmy, abyście podeszli do podanych tu propozycji jak do swego rodzaju klocków – tak jak dziecko z identycznych elementów kreuje własną, niepowtarzalną i odrębną rzeczywistość, tak i Wy, zestawiając w dowolny sposób propozycje podane w tej książce, z łatwością i w kilka chwil będziecie mogli opracować scenariusz zajęć skrojony według własnego gustu i dostosowany do potrzeb Waszych dzieci.

W Vademecum zamieszczone zostały utwory opublikowane w miesięczniku „Bliżej Przedszkola” z lat 2010–2019, propozycje zabaw z książki Lato w Przedszkolu oraz nowe pomysły powstałe na potrzeby tej publikacji.

Aby ułatwić Wam pracę spis treści podzieliliśmy na grupy rodzajowe (OpowiadaniaWierszeOpowieści rytmiczno-ruchowe i słowno-ruchoweZabawy logopedyczneZabawy paluszkowe i masażyki itd.). Ponadto na końcu książki znajdziecie spis treści, w którym zabawy uszeregowane są w kolejności alfabetycznej tytułów.

Najważniejszą częścią Vademecum jest skorowidz klasyfikujący – to spis treści, w którym propozycje zabaw przypisane są do zakresu umiejętności określonego w aktualnie obowiązującej podstawie programowej wychowania przedszkolnego. Dzięki temu szybko i bez problemu możecie odnaleźć zabawę, która realizuje aktualnie stojące przed Wami zadanie pedagogiczne czy wychowawcze i połączyć ją z kolejną – o zbliżonej tematyce czy założeniach edukacyjnych.

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD 


„książka + dostęp online do płyt z książki”

– książka oraz stały, nieograniczony czasowo
dostęp online do pełnej wersji piosenek z płyty CD*


„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*


„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
- w tej wersji nie kupujesz książki


* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl

ISBN
978-83-65915-54-2
Liczba stron
272
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
lato
Rok wydania
2020
Format (szerokość x wysokość)
163 x 235 mm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W468

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Bardzo dobra pomoc dla nauczyciela. Wszystko w jednym miejscu.

Oceń 

Ogromny zbiór zabaw i aktywności opisanych w książce oraz płyta z kilkunastoma piosenkami. W książce zawarto rozdział z kilkunastoma gotowymi scenariuszami, które pokazują jak zbudować dzień (zabawy, aktywności) wokół każdej z piosenek znajdujących się na płycie. W najmłodszej grupie zrealizowałam dwie piosenki, pozostałe adresowane są raczej do starszych dzieci.

Oceń 

Wspaniała pomoc w pracy nauczyciela. Mnóstwo ciekawych pomysłów.

Oceń 

Po vademecum na jesień, zimę i wiosnę czas na kolejne. Prawdziwa kopalnia pomysłów na szybkie popołudniowe zajęcia dywanowe czy zajęcie grupy podczas oczekiwania na kolejny punkt dnia:)

Oceń 

Polecam

Oceń 

Polecam! Moment i zajęcia gotowe. Ciekawe propozycje opowiadań, wierszy, zabaw, piosenek i to wszystko w jednej książce.

Oceń 

Polecam! Jedna książeczka i płyta... Ale mnóstwo pomysłów. Rano wchodzicie do pracy, otwieracie książeczkę i już! Zajęcia gotowe!

Napisz swoją opinię