Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zabawy bez końca z Panem Miłoszem!

34,00 zł

Zabawy muzyczno-ruchowe dla przedszkolaków w formie gotowych nagrań

Książeczka z płytą CD

Spis treści Wstęp


dowiedz się więcej o każdej wersji produktu

Wersja

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zabawy bez końca z Panem Miłoszem!

Zabawy bez końca z Panem Miłoszem!

    lub Anuluj

Zabawy bez końca to zbiór propozycji dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Zostały one podzielone na pięć kategorii: zabawy na odpadanie, w kole, w parach, w rozsypce i zabawy różne. 

W skład publikacji wchodzą:

  • książeczka, w której każda z zabaw została dokładnie opisana, a jej zasady wyjaśnione;
  • płyta CD zawierająca nie tylko nagrania muzyczne konieczne do przeprowadzenia zabaw, ale także towarzyszącą im narrację znanego już dzieciom z innych publikacji i lubianego przez nie Pana Miłosza. 

Każda z zabaw została wymyślona i zaanimowana przez Pana Miłosza – podobnie jak w publikacjach z „tuptającej trylogii”*. I to właśnie Pan Miłosz zachęca do udziału w zabawie, prowadzi ją oraz przypomina o kolejnych etapach. Każdą z nich można powtarzać dowolną liczbę razy – aż do odpadnięcia wszystkich uczestników, wykorzystania każdego z ochotników lub… aż do znudzenia. Głównym celem aktywności zawartych w tej publikacji jest… po prostu dobra zabawa!

Wytłumaczenie zasad każdej z zabaw leży po stronie nauczyciela. Dopiero kiedy dzieci zrozumieją mechanizm zabawy, można puścić nagranie z płyty CD. Nauczyciel może jeszcze animować dzieci podczas pierwszego przeprowadzenia zabawy, jednak nie jest to obligatoryjne. 

Propozycje można wykorzystywać pomiędzy zajęciami edukacyjnymi, w czasie wolnym czy też w ranku lub po obiedzie. Część z nich opiera się na rywalizacji (wygrywa dziecko, które odpadnie jako ostatnie), część na odgrywaniu ról. Wszystkim jednak towarzyszy muzyka oraz głos Pana Miłosza, który wciela się w rolę prowadzącego każdą zabawę. Wystarczy włożyć płytę do odtwarzacza, wytłumaczyć zasady zabawy, nacisnąć „play” – i dzieci, prowadzone przez Pana Miłosza, bawią się same! A kiedy nagranie się skończy… wystarczy odtworzyć je jeszcze raz! I jeszcze raz… I jeszcze raz… I jeszcze raz… I tak bez końca!

*Chodzi o następujące publikacje autorstwa Miłosza Konarskiego, które ukazały się nakładem naszego wydawnictwa: Tuptaj, maluszku. Zajęcia muzyczne dla grup żłobkowych i młodszych przedszkolaków, Tuptaj, średniaczku. Zajęcia muzyczne dla młodszych i średnich grup przedszkolnych, Tuptaj, starszaku. Zajęcia muzyczne dla starszych grup przedszkolnych

***

Weź udział w szkoleniu dla Rad Pedagogicznych prowadzonym przez Pana Miłosza:

Jak prowadzić zajęcia rytmiczne w przedszkolu nie będąc rytmikiem?

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

Koniki


Owieczki


Ślimaki


Kolory


Dyskoteka


Listonosz


Wygłupy


Mechanik


Lustro


Muchy


Bałwan


Posągi


Herbatka


Piesek


Węże

Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Muzyka i aranżacje
Miłosz Konarski
Słowa
Miłosz Konarski
ISBN
978-83-65915-53-5
Rok wydania
2020
Format (szerokość x wysokość)
13,5 x 18,5 cm
Liczba stron
20
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online

Specyficzne kody

ISBN
978-83-65915-53-5

Zobacz także

Opinie o produkcie

Oceń 

Dzieci bawią się wyśmienicie bez bezpośredniego udziału nauczyciela.
Rewelacja
Szczerze polecam.

Napisz swoją opinię