Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • Nowy
Wyciszanki Cioci Hanki
search
  • Wyciszanki Cioci Hanki
  • Wyciszanki Cioci Hanki
  • Wyciszanki Cioci Hanki
  • Wyciszanki Cioci Hanki
  • Wyciszanki Cioci Hanki

Wyciszanki Cioci Hanki

5.00 (1)
36,00 zł

Zabawy rozwijające uważność i samoświadomość przedszkolaków

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 36 punktów.
Zobacz nowe nagrody w programie skarbonka.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Wyciszanki Cioci Hanki

Wyciszanki Cioci Hanki

    lub Anuluj

Z myślą o nauczycielach, ale także o pedagogach, opiekunach i rodzicach dzieci w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim o nich samych, przygotowaliśmy publikację, do której zakupu serdecznie zachęcamy. Wyciszanki Cioci Hanki to zbiór 8 piosenek (wraz z podkładami muzycznymi) i 25 rozbudowanych zabaw, ćwiczeń oddechowych oraz relaksacji (dwóch nagranych w formie audio), które można włączyć do codziennych zajęć edukacyjnych w celu wspomagania dzieci w rozwijaniu uważności oraz lepszego rozumienia siebie i swoich emocji.

Od Autorki Spis treści

Emocje towarzyszą nam każdego dnia, dlatego warto przyglądać im się z bliska. Piosenki znajdujące się na płycie CD i skorelowane z nimi aktywności bawią i uczą. Dlaczego piosenek jest akurat 8? Bo „przewrócona” cyfra 8 tworzy symbol nieskończoności obrazujący potencjał nieograniczonych możliwości w odkrywaniu nowych sposobów na bardziej pozytywny odbiór zarówno siebie, jak i świata.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Zatrzymaj się więc dziś z dziećmi na chwilę i zapytajcie siebie: Jak się dziś czuję? Co jest dla mnie teraz najważniejsze? Odpowiedzi na te pytania mogą zmienić perspektywę postrzegania otaczającej Was rzeczywistości.

***

Hanka Warchałowska – energiczna nauczycielka przedszkola, która potrafi z dziećmi zarówno brykać, jak i wyciszyć się przy relaksacji. Coach, tutor, edukator nauczycieli przedszkolnych i rodziców. Opiekunka dziecięcych emocji (i w tej roli zdecydowanie spełnia się najbardziej). Uczy nauczycieli, jak dbać o swój dobrostan i jak każdego dnia towarzyszyć dzieciom w nabywaniu uważności. Spotyka się z rodzicami, by wspólnie przyglądać się zmianom, jakie następują w dzisiejszym, coraz bardziej cyfrowym świecie i wspomaga w budowaniu poczuciu bycia rodzicem wystarczającym i łagodnym dla siebie, bo tylko taki rodzic może być łagodny dla innych.

Patroni medialni:

   

ISBN
978-83-67101-82-0
Liczba stron
40
Dla kogo
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Mikołaj Skweres
Muzyka
Magdalena Marcinkowska-Sauer
Słowa
Hanka Warchałowska
Rok wydania
2024
Format (szerokość x wysokość)
15,8 x 23,5 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W3744

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Polecam tę pozycję, jest ona nie tylko dla dzieci ale i dla nas dorosłych. Chwila na oddech, na zauważenie, tu i teraz. Każdy potrzebuje takiej chwili. Dziękuję za tą pozycję ;)

Napisz swoją opinię