• Nowy

Cena otwarcia!
Rabat dla prenumeratorów 35% – po rabacie 23,40 zł
Rabat dla pozostałych 25% – po rabacie 27 zł
Cena otwarcia obowiązuje do 28 kwietnia (niedziela) do godz. 23:59.

Zabawy rozwijające uważność i samoświadomość przedszkolaków

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Z myślą o nauczycielach, ale także o pedagogach, opiekunach i rodzicach dzieci w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim o nich samych, przygotowaliśmy publikację, do której zakupu serdecznie zachęcamy. Wyciszanki Cioci Hanki to zbiór 8 piosenek (wraz z podkładami muzycznymi) i 25 rozbudowanych zabaw, ćwiczeń oddechowych oraz relaksacji (dwóch nagranych w formie audio), które można włączyć do codziennych zajęć edukacyjnych w celu wspomagania dzieci w rozwijaniu uważności oraz lepszego rozumienia siebie i swoich emocji.

Od Autorki Spis treści

Emocje towarzyszą nam każdego dnia, dlatego warto przyglądać im się z bliska. Piosenki znajdujące się na płycie CD i skorelowane z nimi aktywności bawią i uczą. Dlaczego piosenek jest akurat 8? Bo „przewrócona” cyfra 8 tworzy symbol nieskończoności obrazujący potencjał nieograniczonych możliwości w odkrywaniu nowych sposobów na bardziej pozytywny odbiór zarówno siebie, jak i świata.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Zatrzymaj się więc dziś z dziećmi na chwilę i zapytajcie siebie: Jak się dziś czuję? Co jest dla mnie teraz najważniejsze? Odpowiedzi na te pytania mogą zmienić perspektywę postrzegania otaczającej Was rzeczywistości.

***

Hanka Warchałowska – energiczna nauczycielka przedszkola, która potrafi z dziećmi zarówno brykać, jak i wyciszyć się przy relaksacji. Coach, tutor, edukator nauczycieli przedszkolnych i rodziców. Opiekunka dziecięcych emocji (i w tej roli zdecydowanie spełnia się najbardziej). Uczy nauczycieli, jak dbać o swój dobrostan i jak każdego dnia towarzyszyć dzieciom w nabywaniu uważności. Spotyka się z rodzicami, by wspólnie przyglądać się zmianom, jakie następują w dzisiejszym, coraz bardziej cyfrowym świecie i wspomaga w budowaniu poczuciu bycia rodzicem wystarczającym i łagodnym dla siebie, bo tylko taki rodzic może być łagodny dla innych.

Patroni medialni:

978-83-67101-82-0
Liczba stron
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
Obszar podstawy programowej
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Mikołaj Skweres