Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
  • Nowy
Marsze, tupanki, klaskanki
search
  • Marsze, tupanki, klaskanki
  • Marsze, tupanki, klaskanki
  • Marsze, tupanki, klaskanki

Marsze, tupanki, klaskanki

5.00 (5)
36,00 zł

Zabawy z obszaru rytmiki dla młodszych przedszkolaków

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Marsze, tupanki, klaskanki

Marsze, tupanki, klaskanki

    lub Anuluj

Żadnemu świadomemu nauczycielowi czy opiekunowi nie trzeba tłumaczyć, jak cenne są zabawy realizowane w ramach zajęć z rytmiki – łączące wspieranie rozwoju potencjału muzycznego i ruchowego. Aktywności z tego obszaru warto więc proponować dzieciom nie tylko w czasie przeznaczonym na rytmikę, ale także w innych momentach przedszkolnego dnia.

Publikacja Marsze, tupanki, klaskanki to zbiór różnego rodzaju zabaw przy muzyce, które rozwijają poczucie rytmu i muzykalność u dzieci, a także przyczyniają się do ich ogólnego rozwoju. Prosta forma piosenek ma zachęcać dzieci do śpiewania podczas wspólnej zabawy.

Spis treści Od Autora

W skład publikacji wchodzą płyta CD z 10 piosenkami i podkładami muzycznymi do nich oraz książeczka zawierająca słowa piosenek i propozycje zabaw im towarzyszących.

Z powodzeniem można korzystać z niej w młodszych grupach przedszkolnych oraz w starszych grupach żłobkowych – stopień trudności przedstawionych tu propozycji został bowiem dostosowany do umiejętności dzieci w tym wieku.

Autorką publikacji jest Katarzyna Czajkowska – nauczycielka edukacji przedszkolnej, instruktorka rytmiki, a przede wszystkim pasjonatka muzyki, która towarzyszy jej od najmłodszych lat. Prowadzi zajęcia wokalne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz zajęcia rytmiczne w żłobkach i przedszkolach. Od 2018 r. organizuje autorskie szkolenia z zakresu zabaw muzyczno-ruchowych dla opiekunów żłobkowych oraz nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Od 2022 r. współpracuje z wydawnictwem WSiP, dla którego napisała piosenki dla dzieci w wieku przedszkolnym do publikacji Uroczystości pełne miłości oraz Przewodnik na wakacje

Patroni medialni:

   

1. Witam cię 

2. Maszeruję – stop! 

3. Koło

4. Moje nogi tupią 

5. Klaśnij w dłonie swe

6. Wesołe stacyjki 

7. Mam chusteczkę kolorową

8. Maszeruje mały skrzat 

9. Raz, dwa, trzy (wersja I)

10. Raz, dwa, trzy (wersja II)

Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
dzieci żłobkowe
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Słowa i muzyka
Katarzyna Czajkowska
ISBN
978-83-67101-69-1
Rok wydania
2023
Format (szerokość x wysokość)
13,5 cm x 18,5 cm
Liczba stron
16
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks produktu
W1951
Indeks

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Proste piosenki dla dzieci. Kazdego dnia korzystamy z dziećmi przed śniadaniem

Oceń 

Świetne, proste piosenki dla maluchów, łatwo wpadające w ucho

Oceń 

Gorąco polecam!

Oceń 

Polecam!!!

Oceń 

Najlepsza pozycja do rozruszania Przedszkolaków o poranku i po obiadku?

Napisz swoją opinię