Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Zestaw Zanim wkroczy specjalista - część 1 i część 2
search
  • Zestaw Zanim wkroczy specjalista - część 1 i część 2
  • Zestaw Zanim wkroczy specjalista - część 1 i część 2
  • Zestaw Zanim wkroczy specjalista - część 1 i część 2
  • Zestaw Zanim wkroczy specjalista - część 1 i część 2
  • Zestaw Zanim wkroczy specjalista - część 1 i część 2
  • Zestaw Zanim wkroczy specjalista - część 1 i część 2

Zestaw Zanim wkroczy specjalista - część 1 i część 2

59,00 zł

Zamiast 69,00 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zestaw Zanim wkroczy specjalista - część 1 i część 2

Zestaw Zanim wkroczy specjalista - część 1 i część 2

    lub Anuluj

Komplet poradników dla nauczycieli i rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, na który składają się następujące publikacje:

Zanim wkroczy specjalista... Zanim wkroczy specjalista... część 2

Nauczycielu! Rodzicu! Publikacje te powstały jako odpowiedź na Twoje pytania i wątpliwości, które pojawiają się codziennie podczas Twojej pracy z przedszkolakami lub gdy jesteś rodzicem jednego z nich. Ich tematyka odnosi się do trudnych sytuacji – do kłopotów dzieci, które manifestują się określonymi zachowaniami. 

W części pierwszej zostały kompleksowo omówione m.in. następujące zagadnienia: adaptacja dziecka do przedszkola, problemy z niejedzeniem, uzależnienie od telewizji i urządzeń multimedialnych, onanizm wczesnodziecięcy, izolowanie się dziecka, zachowania agresywne, problemy z dyscypliną, reagowanie na niepowodzenia, rozwód, śmierć w rodzinie, euroemigracja.

Część druga przybrała formę wywiadu ze specjalistami różnych dziedzin, związanych z rozwojem i wychowaniem małych dzieci. Są wśród nich: terapeuta integracji sensorycznej, neurologopeda, psycholog psychoterapeuta, dietetyk, pedagog i nauczyciel akademicki, dyrektor przedszkola, terapeuta ośrodka interwencji kryzysowej, a także doświadczeni rodzice dzieci w wieku przedszkolnym. Autorka rozmawia z nimi m.in. o: zaburzeniach integracji sensorycznej, opóźnieniach w rozwoju mowy, labilności emocjonalnej, problemach z nadwagą u dzieci oraz o pracy z dziećmi szczególnie zdolnymi. Wraz z rozmówcami podejmuje zagadnienia związane z integracją społeczną i edukacją przedszkolną dzieci z doświadczeniem migracyjnym oraz dzieci z niepełnosprawnością, a także zamieszcza refleksje na temat dziecięcych postaw „konsumpcjonistycznych”, samodzielności przedszkolaków, pojawienia się rodzeństwa w rodzinie czy współpracy nauczycieli z rodzicami. 

Nie powinno więc zabraknąć tych publikacji na półce żadnego świadomego nauczyciela i rodzica.

Dla kogo
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Płyta CD lub zawiera CD
nie
tak
Indeks produktu
W555

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię