(0)
113,00 zł

Oferowany produkt to kod dostępu na sześć miesięcy do pełnych wersji utworów zamieszczonych w serwisie streamingowym „Moja płytoteka”.

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 5,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Serwis streamingowy „Moja płytoteka” umożliwia zalogowanym użytkownikom zdalny dostęp do plików muzycznych (piosenek i utworów instrumentalnych) oraz bajek w formie audiobooków. Serwis ten jest dedykowany nauczycielom wychowania przedszkolnego, a także rodzicom, którzy chcą wspierać rozwój swojego dziecka (zobacz na www.blizejprzedszkola.pl/moja-plytoteka).

Kod umożliwia odblokowanie pełnych wersji wszystkich utworów ze wszystkich albumów dostępnych w serwisie streamingowym „Moja płytoteka” na okres sześciu miesięcy. Warunkiem dostępu do pełnych wersji utworów jest posiadanie konta na stronie www.blizejprzedszkola.pl oraz zalogowanie się na swój profil.

Do dyspozycji użytkowników serwisu jest ponad 1300 piosenek przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym, ponad 1100 utworów instrumentalnych (w większości są to podkłady instrumentalne do tych piosenek) oraz opowiadania, bajki i wiersze w formie audiobooków. Serwis cały czas jest rozwijany i liczby te z każdym miesiącem będą rosnąć (podajemy stan na dzień 01.11.2020).

W serwisie znajduje się poręczna wyszukiwarka piosenek, dzięki której znajdziesz szybko i bezproblemowo piosenkę na interesujący Cię temat. Wyszukiwanie odbywa się na podstawie pierwszych słów piosenki lub refrenu, a także po wpisaniu słowa kluczowego. Możemy także wyszukać piosenki związane z obszarem rozwoju zgodnym z podstawą programową, który mamy zrealizować z dziećmi. Wyszukiwarka umożliwia także odnalezienie utworu po jego cechach muzycznych, takich jak tempo (utwór wolny lub szybki), rodzaj aktywności (np. muzyka do marszu czy podskoków) czy rodzaj tańca (np. walczyk lub rock-and-roll).

Utwory z serwisu można wykorzystywać podczas zajęć przy użyciu komputera lub laptopa z podłączonymi głośnikami, a także tabletu lub smartfonu sprzężonego z głośnikiem bluetooth. Przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być twoja praca – możesz usiąść z dziećmi na dywanie, położyć przed sobą głośnik, i ze smartfonem w ręku przeprowadzić całe zajęcia. A podczas nauki piosenki od jej wersji wokalnej do instrumentalnej przechodzisz za pomocą dwóch ruchów palcem!

Serwis „Moja płytoteka” to także nieoceniona pomoc dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym (a także tych nieco młodszych i nieco starszych). Słuchaj ze swoim dzieckiem dobrych i wartościowych piosenek, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz!

dziecko
nauczyciel