(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 70 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Maskotka Króliczek Blanche z serii ZOO przedstawia realistyczne pluszowe zwierzęta charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, oraz materiałami najwyższej jakości z dbałością o najmniejsze detale.

Króliczek na pewno szybko stanie się ulubioną przytulanką każdego maluszka, szczególnie że w całości pokryty jest mięciutkim i przyjemnym w dotyku pluszem. Maskotki przytulanki są nieodłącznym elementem towarzyszącym każdemu maluszkowi od narodzin.

Wymiary Króliczka Blanche:
- wysokość na stojąco ok. 40 cm
- szerokość ok. 23 cm
- długość ok.14 cm

Oryginalny produkt firmy Beppe.

Indeks