(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 49 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

SMACZEK. Zdrowa gra ze smakiem to gra, w której dzieci odchudzają głodomora o imieniu Smaczek, układając dla niego zdrową dietę. Używają do tego specjalnych kart z potrawami. Poruszając się pionkiem po planszach-stołach należy odnaleźć produkty z ułożonej diety. Dzieci poznają, ile kalorii mają poszczególne produkty i które produkty są zdrowsze oraz które korzystniej wpływają na wagę. Zatrzymując się na kolejnych polach gracz odnajduje produkty, po których bohater tyje lub chudnie. Wygrywa osoba, której Smaczek będzie ważył 30 kg lub po zakończeniu gry i zważeniu się na wadze będzie najlżejszy.

Jeśli w trakcie gry uczestnik zatrzymuje się na pustym talerzu, wówczas traci kolejkę. Jeśli natomiast trafi na talerz z cyfrą, przenosi się na planszę boczną z odpowiednim numerem. W ten sposób może wysłać Smaczka na siłownię, jogging lub rowerek i pomóc mu się odchudzić, ale nasz łakomczuch może wybrać się również np. na urodziny do przyjaciela i trochę przybrać na wadze.

W zestawie:
- 4 plansze główne
- 10 plansz bocznych
- 4 plansze osobiste
- 4 pionki
- 55 kart
- kostka do gry
- łączniki plansz
- instrukcja

Gra przeznaczona jest dla od 2 do 4 graczy w wieku od lat 5-ciu do 105-ciu.

Indeks
GR0362