4.56 (6)

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Płyta CD z melodiami tradycyjnych tańców ludowych i narodowych, w aranżacjach dopasowanych do potrzeb dzieci przedszkolnych i uczniów klas I–III.

Tańce ludowe i narodowe są tym elementem kultury naszego kraju, do którego miłość można i warto zaszczepiać już od najmłodszych lat. Taniec łączy bowiem to, co dzieciom jest najbardziej niezbędne do rozwoju – ruch, koordynację poszczególnych części ciała oraz angażowanie różnych zmysłów w proces poznawczy. Jednocześnie taniec buduje poczucie wspólnoty w grupie rówieśniczej i tworzy kulturowy pomost między pokoleniami Polaków.

Płyta Ludowe i narodowe tańce dla przedszkolaków powstała właśnie po to, aby dać osobom pracującym z dziećmi narzędzie do krzewienia poprzez taniec naszej polskiej kultury narodowej. Jest to zbiór 8 utworów muzycznych w przyjaznych dla najmłodszych aranżacjach:

• polonez;
  • krakowiak;
  • kujawiak;
  • oberek;
  • mazur;
  • trojak;
  • góralski (kompilacja);
  • polka.

Oprócz tego do płyty dołączono 2 bonusowe utwory: hejnał mariacki oraz podkład do hymnu Polski

Płytę można wykorzystać zarówno w codziennej pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jak i podczas uroczystości z okazji świąt państwowych i narodowych.

1. Polonez

2. Krakowiak

3. Kujawiak

4. Oberek