(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

SAMO tu i teraz 1. Ćwiczenia w orientacji dla najmłodszych to książeczka PUS, która została opracowana z myślą o najmłodszych czytelnikach  dzieciach w wieku przedszkolnym.

Forma zabawy jest najlepiej dostosowanym do potrzeb rozwojowych dziecka sposobem uczenia się. Dlatego zabawy ogólnorozwojowe w formie obrazkowej zawarte w książeczce SAMO tu i teraz 1 umożliwiają przyjazne doskonalenie sprawności umysłowych i rozwijają:
- umiejętność określania swojego miejsca w przestrzeni,
- spostrzegawczość, uwagę i pamięć,
- umiejętność analizy i syntezy wzrokowej oraz słuchowej,
- uczą porównywania, klasyfikowania i uogólniania.

Książeczka SAMO tu i teraz 1. Ćwiczenia w orientacji dla najmłodszych jest okazją do spontanicznego ćwiczenia logicznego myślenia  sympatyczna postać bohatera SAMO budzi zainteresowanie dzieci, jak również przyciąga ich uwagę. Koncentracji na ćwiczeniach sprzyja też odpowiednia, nieprzeładowana detalami, grafika.

Bogusław Świdnicki
Ilustracje