Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Wyliczanki, rymowanki 1
search
  • Wyliczanki, rymowanki 1
  • Wyliczanki, rymowanki 1
  • Wyliczanki, rymowanki 1

Wyliczanki, rymowanki 1

(0)
21,50 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Wyliczanki, rymowanki 1

Wyliczanki, rymowanki 1

    lub Anuluj

Wyliczanki, rymowanki 1 to bogato ilustrowany zbiór rymowanych wierszyków dla dzieci, wyliczanek i krótkich piosenek. Wyliczanki i rymowanki towarzyszą dziecku od najmłodszych lat. Przekazywane z pokolenia na pokolenie stanowią niezapomniany element z dzieciństwa – uczymy się ich jako dzieci, pamiętamy je jako dorośli.

Rymowanki mają istotny wpływ na kształtowanie się pamięci oraz zasobu słownictwa dziecka, poszerzają je i utrwalają, pobudzając wyobraźnię. Zabawa z wypowiadaniem wyliczanek i rymowanek poprawia wymowę i jest zalecana przez logopedów.

Książeczka PUS Wyliczanki, rymowanki 1 inspiruje do tworzenia własnych, nowych wyliczanek, rymowanek i wierszyków, a zawarty w niej materiał językowy służy doskonaleniu umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz poprawnego pisania.

Rozwiązywanie zadań i ćwiczeń zawartych w tej książeczce przy jednoczesnym układaniu klocków PUS daje dziecku możliwość samodzielnej pracy i nauki oraz pozwala samodzielnie kontrolować poprawność wybranych odpowiedzi. To z kolei skutecznie motywuje je do dalszej nauki.

Autor
Bogusław Świdnicki
Ilustracje
Tomasz Wilczkiewicz
ISBN
978-83-7514-147-4
Format
168 x 235 mm
Liczba stron
32
Indeks
W2658

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię