(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Piotruś Pan to druga książeczka z serii Podróże do krainy fantazji przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz w klasach I-III.

Postać Piotrusia Pana jest równie znana jak Pinokio; to sympatyczny skrzydlaty chłopiec z Nibylandii. W książeczce Piotruś Pan. Podróże do krainy fantazji zabierze on dzieci do świata magii, dziwów i przygody. Prezentowane ćwiczenia pomogą dziecku rozwinąć i utrwalić:
- zdolność zapamiętywania szczegółów i ich odtwarzania,
- spostrzegawczość,
- pamięć,
- koncentrację,
- analizę wzrokową,
- zdolność porównywania,
- klasyfikowania,
- logicznego myślenia,
- poszerzą słownictwo.

Rozwiązywanie zadań z książeczki Piotruś Pan. Podróże do krainy fantazji przy jednoczesnym układaniu klocków PUS jest dla dzieci nie tylko świetną zabawą, ale przede wszystkim pozwala ćwiczyć i rozwijać ważne umiejętności i kompetencje. Skutecznie motywuje je również do podejmowania kolejnych wyzwań i rozwiązywania kolejnych zadań. Pozwólcie zatem dzieciom wybrać się w podróż, która pozostawi dużo wspaniałych wspomnień i przydatnej wiedzy.

Andrzej Sperling
Ilustracje