(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Idę do szkoły 2. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia to kolejna książeczka z serii Idę do szkoły. Jest pełna gier i zabaw ogólnorozwojowych w formie obrazkowej kierowanych do starszych przedszkolaków i dzieci rozpoczynających naukę w szkole.

Dzięki książeczce dzieci uczą się:
- rozpoznawania i utrwalania nazw ptaków, zwierząt polnych i afrykańskich;
- rozpoznawania i utrwalania nazw owoców, kwiatów i warzyw;
- łączenia w pary obrazków logicznie do siebie pasujących i ze względu na brakujący element;
- rozpoznawania i utrwalania nazw instrumentów muzycznych.

Idę do szkoły 2. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia, jak i pozostałe części serii Idę do szkoł", jest materiałem do nauki poprzez zabawę. Rozwiązując kolejne zadania dziecko ma szansę nauki: rozpoznawania kształtów i wielkości, określania kierunków, poszerzenia słownictwa, wzbogacenia wiedzy, zapamiętywania szczegółów i ich pamięciowego odtwarzania, rozróżniania, wyodrębniania, porównywania, nazywania i zliczania.

Seria Idę do szkoły jest przydatną pomocą edukacyjną również dla tych dzieci, które uczestniczą w zajęciach wyrównawczych lub terapeutycznych. Może być także z powodzeniem wykorzystywana w zabawach domowych.

Na blogu Kusiątka można poczytać o tym, jak radzą sobie z zadaniami z tych książeczek dzieci kończące właśnie przedszkole. A na blogu Barwy Zabawy pokazano inne spojrzenie na serię Idę do szkoły.

Maria Gudula
Ilustracje