Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • -50%
Wielkanoc z BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - e-book
search
  • Wielkanoc z BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - e-book

Wielkanoc z BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - e-book

5.00 (2)
15,00 zł
7,50 zł Zniżka 50%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 15,00 zł

Najniższa cena produktu 7,50 zł z dnia 23.07.2024

Propozycje aktywności dla dzieci w wieku przedszkolnym

Kupując ten produkt możesz zebrać 7 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Wielkanoc z BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - e-book

Wielkanoc z BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - e-book

    lub Anuluj

Wielkanoc z BLIŻEJ PRZEDSZKOLA to publikacja, jakiej w naszym wydawnictwie jeszcze nie było. E-book*, który możesz wydrukować lub skorzystać z niego na dowolnym urządzeniu – dostępny od razu po zakupie! 

Zbiór zabaw i aktywności, które doskonale sprawdzą się w czasie oczekiwania na Święta Wielkanocne. Propozycje zaczerpnięte z miesięcznika Bliżej Przedszkola oraz z książek wydanych przez nasze wydawnictwo (Vademecum przedszkolnych zabaw. Wiosna, Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Wiosna Agnieszki Bugajskiej i Anny Wiktor-Stępień oraz Sposoby na nudę. Wiosna Doroty Kluski) uzupełnione nowymi, autorskimi propozycjami. Zabawy paluszkowe, wierszyki, pomysły na prace plastyczne... A do tego pomoce dydaktyczne (przeznaczone do samodzielnego wydruku) w postaci ilustracji do wybranych treści. 

Nie musisz już zajmować się przeszukiwaniem archiwalnych numerów miesięcznika lub wertowaniem dziesiątek publikacji znajdujących się w Twojej biblioteczce. Teraz wszystko, czego będziesz potrzebować, aby zorganizować dla dzieci atrakcyjne zajęcia w tej tematyce – będziesz mieć pod ręką!

* Jak działa nasz e-book? Gdy zamówienie zostanie opłacone, wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail z e-bookiem (PDF) do pobrania. 

ISBN
978-83-67101-15-8
Liczba stron
41
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
wiosna
Uroczystości, święta
Wielkanoc
Rok wydania
2022
Indeks
W780

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Zakupione tuż przed tematem świątecznym i znowu się nie zmarnowało. Dzieciaki zachwycone zabawami

Oceń 

Wspaniale przygotowana pozycja, dużo ciekawych pomysłów na niebanalne zajęcia. Materiały dydaktyczne do druku. Dostawa natychmiastowa po opłaceniu i bardzo przystępna cena. Po prostu super e- book- proszę o więcej.

Napisz swoją opinię