(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Sylabowe potyczki 4. Mistrz czytania to czwarta, a zarazem ostatnia część serii książeczek PUS do nauki czytania metodą sylabową. Książeczka ma służyć dzieciom w wieku przedszkolnym, które rozpoczynają przygodę z czytaniem. Sprawdzi się także w przypadku dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które z różnych przyczyn mogą mieć z czytaniem problemy, jak również w przypadku dzieci z dysleksją.

Sylabowe potyczki 4 zawiera zestaw ćwiczeń utrwalających umiejętności czytelnicze, jak również ciekawych zabaw sylabowych. Zróżnicowana i atrakcyjna, a niekiedy wręcz intrygująca forma ćwiczeń zachęca dziecko do zabawy w sylabowego detektywa.

Rozwiązując je, należy:
- odszukiwać zakodowane wyrazy i zdania,
- odpowiadać na zadane pytania,
- rozwiązywać zagadki logiczne.

Wszystko po to, aby pokazać dziecku, że czytanie jest atrakcyjne, jak również niezbędne w codziennym życiu oraz że daje mnóstwo satysfakcji.

Autorką serii Sylabowe potyczki jest Olga Wielińska-Jachymiak, która jako neurologopedą, jak również fizjoterapeuta prowadzi na co dzień terapię dzieci z różnymi deficytami rozwojowymi. Zawarte w książeczkach ćwiczenia opracowano w oparciu o bogate, wieloletnie doświadczenia autorki.

Olga Wielińska-Jachymiak
978-83-7514-216-7