Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Sylabowe potyczki 3. Doskonalenie czytania
search
  • Sylabowe potyczki 3. Doskonalenie czytania
  • Sylabowe potyczki 3. Doskonalenie czytania

Sylabowe potyczki 3. Doskonalenie czytania

(0)
21,50 zł

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Sylabowe potyczki 3. Doskonalenie czytania

Sylabowe potyczki 3. Doskonalenie czytania

    lub Anuluj

Sylabowe potyczki 3. Doskonalenie czytania jest trzecią częścią serii książeczek PUS do nauki czytania metodą sylabową. Książeczka adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem. Sprawdzi się także w przypadku dzieci starszych, które z różnych przyczyn mają z czytaniem problemy. Korzystać z niej mogą również dzieci z dysleksją.

Sylabowe potyczki 3 to książeczka, która umożliwia dziecku poznanie kolejnych sylab i utrwalanie samodzielnego czytania. Rozwiązując kolejne zadania, dziecko ma możliwość wykazania się zdobytymi wcześniej umiejętnościami czytelniczymi w ciekawych zabawach sylabowych.

Zabawy te polegają na:
- wydzielaniu sylab w wyrazach,
- samodzielnym układaniu wyrazów i prostych zdań,
- kodowaniu na sylabach.


Teksty ćwiczeń zapisano czcionką bezszeryfową, a przez to dziecku łatwiej jest skoncentrować się na treści zadania. Różnorodna i atrakcyjna forma ćwiczeń pozwala dzieciom trenować również inne umiejętności takie jak:
- analizę i syntezę wzrokową i słuchową,
- pamięć,
- koncentrację uwagi,
- obserwowanie i kojarzenie pojęć,
- jak również logiczne myślenie.

Autorką serii Sylabowe potyczki jest Olga Wielińska-Jachymiak, która jako neurologopedą i fizjoterapeuta prowadzi terapię dzieci z różnymi deficytami rozwojowymi. Zawarte w książeczkach ćwiczenia opracowano w oparciu o bogate, wieloletnie doświadczenie autorki.

Sylabowe potyczki to pomoc edukacyjna, która przyda się w przedszkolach i szkołach, jak też w gabinetach i poradniach pedagogicznych i terapeutycznych. Sprawdzi się w czasie zajęć wyrównawczych oraz w edukacji domowej.

Autor
Olga Wielińska-Jachymiak
ISBN
978-83-7514-215-0
Format
260 x 140 mm
Liczba stron
24
Indeks
W2681

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię