(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Od gwiazdki do bajki 2. Zabawy i ćwiczenia sylabowe do nauki czytania i pisania to książeczka, która została opracowana przez doświadczonego pedagoga jest uzupełnieniem i kontynuacją książeczki Od gwiazdki do bajki 1.

Książeczka PUS Od gwiazdki do bajki 2 stanowi wartościową pomoc dla dzieci w pierwszym etapie nauki czytania i pisania.

Dziecko, już w początkowym okresie usprawniania słuchu fonematycznego, w naturalny sposób wyróżnia sylaby w wyrazie i w późniejszym okresie nauki powinno właśnie sylabami odczytywać wyrazy.

Sylabizowanie przy czytaniu prowadzi bowiem do płynności i dzięki syntetycznemu postrzeganiu układu liter tworzących sylabę eliminuje głoskowanie.

Wypowiadanie sylab zmniejsza również prawdopodobieństwo popełniania błędów w czasie czytania.

Przedstawiona w książeczce metoda doskonalenia umiejętności czytania i pisania opiera się na zabawowych formach ćwiczeń językowych, w których ważną rolę odgrywa właściwie dobrana szata graficzna.

Halina Brzazgacz
Ilustracje