(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 42 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Dużym plusem zestawu jest wielki 37 centymetrowy młynek, do którego dziecko wrzuca piasek lub wodę i obserwuje co stanie się dalej. Włożony materiał przesypuje się, bądź przelewa przez lejek, wprawiając tym w ruch dwa duże kołowrotki.

Młynek ma unikalny design - po bokach konstrukcji są wytłoczone zwierzątka żyjące w morzu. Mowa tutaj o krabie, rozgwieździe oraz koniku morskim. Posiadają one różną strukturę, co jest dodatkowym bodźcem (dotyk), pozytywnie wpływającym na rozwój dziecka.

Nasza pociecha może również odciskać w piasku różne kształty zwierzątek, takich jak: ośmiorniczka, rybka i rozgwiazda oraz budować zamki za pomocą wiadereczka, łopatki oraz grabek. Do zestawu dołączona jest również konewka, którą można namaczać piasek, aby stał się bardziej lepki - plastyczny.

Zestaw zawiera:
- 1 x młynek