Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Ptaki – odgłosy lasu - dostęp online
search
  • Ptaki – odgłosy lasu - dostęp online

Ptaki – odgłosy lasu - dostęp online

(0)
20,00 zł

Symfonie natury

Produkt w wersji streamingowej  oferta dotyczy usługi polegającej na wykupieniu stałego dostępu online do utworów z tego albumu w serwisie Moja płytoteka.

ZOBACZ ALBUM W SERWISIE MOJA PŁYTOTEKA

Kupując ten produkt możesz zebrać 20 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Ptaki – odgłosy lasu - dostęp online

Ptaki – odgłosy lasu - dostęp online

    lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis produktu pochodzi od Partnera.

***

Album oparty na naturalnych dźwiękach zarejestrowanych w oryginalnym środowisku przyrody, zebranych z najpiękniejszych zakątków Polski (Bory Tucholskie, Zalew Koronowski, Jeziora Mazurskie oraz inne ciekawe miejsca). Wszystkie zarejestrowane dźwięki nie są w żaden sposób modyfikowane syntetycznie. Jedyną zastosowaną obróbką było odszumianie i eliminowanie przesterowań wynikających z natężenia dźwięku. Nagrania są odzwierciedleniem holistycznego „śpiewu natury” – nie zawierają wyszczególnionych odgłosów oraz ich nazw. Ten rodzaj pozwala na uzyskanie najbardziej naturalnych klimatów, jakie spotkać można w lesie na relaksującym spacerze.

Muzyka strojona na częstotliwości 432 Hz jest bardziej harmonizująca z ludzką naturą. Ta częstotliwość to głębsze rozluźnienie i działanie bodźców dźwiękowych, dzięki którym organizm się znacznie szybciej regeneruje. Bardziej naturalne i mniej „agresywne” dźwięki na tym poziomie okazują się wspaniałą możliwością podnoszenia energii życiowej do właściwego poziomu. 

Wydawca: Victor 11

Spis utworów:

  1. Spacer I
  2. Spacer II
Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
dzieci żłobkowe
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online
Indeks
W907

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię