(0)

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Album z 2 płytami CD skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców, nauczycieli, opiekunów. 15 wierszy i piosenek (wraz z pokładami do nich).

Przygody Nutka to pierwszy z planowanej serii album muzyczny – skierowany bezpośrednio do dzieci, a pośrednio do ich rodziców, nauczycieli i/lub opiekunów. Tytułowy Nutek to jedna z kluczowych postaci zamieszkujących świat o nazwie Planeta Śmieszka. Wraz ze swoimi przyjaciółmi (Malinką, Migotkiem oraz Szalonym Zegarkiem) przeprowadza dzieci przez szereg różnych przygód, bawiąc i ucząc jednocześnie. Utwory zawarte na płycie, m.in. o słowach przepraszam i dziękuję, są oparte na powtórzeniach, a przeplatające się z nimi wiersze rozbudzają wyobraźnię i pozwalają zobrazować dzieciom muzyczny świat Nutka.

Przedstawiona historia to wstęp do kolejnego albumu o przygodach Nutka, którego premierę zaplanowano na początek 2022 roku, a na którym zaśpiewa m.in. znany wokalista Krzysztof Iwaneczko. To ciąg dalszy spójnej historii, która tym razem dziać się będzie na planecie Ziemia. Dzieci będą mogły posłuchać oraz zaśpiewać m.in. o emocjach i uczuciach.

Przygody Nutka to świat stworzony przez grupę muzyczną Pogotowie Rozrywkowe (www.pogotowierozrywkowe.pl), która już od 4 lat organizuje w przedszkolach w całej Polsce tematyczne widowiska edukacyjno-rozrywkowe oraz okazjonalne koncerty i warsztaty.

Pogotowie Rozrywkowe to projekt działający dla dzieci, rodziców i opiekunów. W rytmach niezwykłej autorskiej muzyki twórcy projektu kreują przestrzeń dobrej zabawy, podczas której każdy może się wiele nauczyć! Dla szkół i przedszkoli organizują cykliczne wydarzenia, koncerty czy festyny. Dla najmłodszych prowadzą zajęcia, nagrywają bajki i słuchowiska. Dla rodziców i nauczycieli przygotowują scenariusze zajęć. To jednak nie wszystko. Kluczowym aspektem projektu jest muzyka. Autorskie piosenki dla dzieci są podstawą koncertów – można je odnaleźć również na fizycznych, płytowych wydaniach. Pogotowie Rozrywkowe łączy zabawę i muzykę, by stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju każdego dziecka!

Wokal: Marcelina Gawron, Monika Giergiel, Robert Górski

Instrumenty: Ignacy Matuszewski, Jakub Broniewski, Łukasz Giergiel, Michał Borowski, Michał Jańczyk, Leszek Nowotarski, Stanisław Strzednicki

Spis utworów:

1. Planeta Śmieszka (wiersz)
  2. Witaj Przyjacielu!
  3. Nutek się nie nudzi (wiersz)
  4. Piaskownica
  5. Droga do szkoły (wiersz)
  6. Serenada do nauczyciela
  7. Jestem grzeczny (wiersz)
  8. Przepraszam i dziękuję
  9. Roztańczone Nutki (wiersz)
  10. Roztańczona Malinka
  11. Kosmiczna podróż (wiersz)
  12. Astro-przedszkolaki
  13. Problem z czasem (wiersz)
  14. Szalony Zegarek
  15. Do zobaczenia Przyjacielu! (wiersz)

Wydawca: Think Creatively Sp. z o.o.

1. Planeta Śmieszka

2. Witaj Przyjacielu!

3. Nutek się nie nudzi

4. Piaskownica

5. Droga do szkoły

6. Serenada do nauczyciela

7. Jestem grzeczny

8. Przepraszam i dziękuję

9. Roztańczone nutki

10. Roztańczona Malinka

12. Astro-przedszkolaki

13. Problem z czasem

14. Szalony Zegarek

15. Do zobaczenia Przyjacielu!

dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
uczniowie klas I-III