• -19,00 zł

49,00 zł Zniżka 19,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 40,80 zł

Najniższa cena produktu 49,00 zł z dnia 28.03.2024

Propozycje aktywności, zabaw, piosenek, wierszy i opowiadań dla dzieci młodszych na marzec wokół tematu wiodącego: NA WIOSENKI POWITANIE oraz dla dzieci starszych wokół tematu wiodącego: W TEATRZE to wszystko czeka w Przewodniku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

W prenumeracie taniej ZAMAWIAM

SCENARIUSZE I ARTYKUŁYPOMOCE DYDAKTYCZNESPIS TREŚCI

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 4 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

W Przewodniku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – materiały na marzec

NA WIOSENKI POWITANIE – propozycje aktywności dla dzieci młodszych

• Jak dawniej wiosnę witano
  • Nowalijki – witaminki
  • Prezenty od wiosny
  • Jeszcze wczoraj była zima
  • Wiosenna pobudka

W TEATRZE – propozycje aktywności dla dzieci starszych

• Lubię teatr
  • W teatrze jest miło
  • Pacynki, kukiełki...
  • Kim jest aktor?
  • Teatralna obsada

Ponadto „Zabawy na Dzień Matematyki inspirowane piosenką”, scenariusz przedstawienia o marcowej pogodzie „Ciepło - zimno”, artykuły o wychowaniu i edukacji dzieci („Ryzyko specyficznych trudności w uczeniu się”, „Nauczyciel w gotowości, czyli kilka refleksji o cenzurce i dojrzałości szkolnej”, „W teatrze życia – drama we współczesnej pracy wychowawczej nauczyciela przedszkola”), scenariusz zajęć wprowadzających dzieci w świat kodowania, kącik zabaw integracyjnych, „W przedszkolu” – kącik logopedyczny oraz zabawy i aktywności dla przedszkolaków w języku angielskim.

Zamawiając ten numer BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, otrzymasz:

• 84 stron ze scenariuszami zajęć i artykułami;
  • ilustracje i fotografie do pracy z dziećmi na 60 foliowanych stronach A4;
  • płytę CD „Marcowe muzykowanie” z podkładami i piosenkami w wersji wokalnej i instrumentalnej skorelowanymi z treścią miesięcznika;
  • 4 plakatów formacie A2;
  • 1 plakat w formacie A1;
  • KOD dostępu do 30 pobrań dowolnych materiałów z www.blizejprzedszkola.pl
    KOD zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na adres mailowy podany w zamówieniu.
    Pobrania są czasowe i wygasają po 60 dniach od zakupu.

Więcej o „pobraniach” na stronie internetowej: www.blizejprzedszkola.pl/kody

Zobacz pomoce dydaktyczne opracowane do treści miesięcznika:

dyrektor
nauczyciel