• -10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 25,00 zł

Najniższa cena produktu 22,50 zł z dnia 27.09.2024

Ostatnie sztuki w magazynie
Kupując ten produkt możesz zebrać 45 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Pizza Bambino to Wesoła gra dla 1-6 graczy w wieku od lat 4, która polega na tym, aby poukładać wszystkie kawałki pizzy szybciej niż przeciwnicy. Można w nią grać na dwa różne sposoby:

1) Memory. Przy pomocy kostki gracze ustalają kolejność wykonywania ruchu oraz rodzaj pizzy, którą będą układać. Każdy gracz kolejno odkrywa po jednym odwróconym elemencie pizzy do momentu, aż ułoży cały placek. Jeśli wylosowany kawałek nie pasuje to pizzy, którą posiada, wówczas odkłada go, a inni uczestnicy muszą zapamiętać jaki rodzaj pizzy był na obrazku. Kto pierwszy prawidłowo ułoży całą pizzę, krzyczy: Pizza gotowa!

2) Kto pierwszy. Każdy gracz otrzymuje inny kawałek pizzy, a pozostałe elementy zostają ułożone na stole w widoczny sposób. Wygrywa ten, kto najszybciej dopasuje wszystkie elementy do swojej pizzy i krzyknie: Pizza gotowa!

Gra zawiera:
- 36 elementów do ułożenia pizzy