• -10%

25,20 zł Zniżka 10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 28,00 zł

Najniższa cena produktu 25,20 zł z dnia 29.09.2024

Kupując ten produkt możesz zebrać 50 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Memo Mniam to gra pamięciowa dla dzieci lubiących gry w skojarzenia i zapamiętywanie – przeznaczona jest dla 2-4 graczy w wieku od 5 lat.

Gra pomaga dzieciom kształtować pamięć bezpośrednią. Rozwija pamięć i koncentrację uwagi poprzez kształtowanie umiejętności znajdowania identycznych par obrazków. Wspomaga funkcje kojarzenia i rozpoznawania przedmiotów.

Instrukcja gry: wszystkie potasowane karty rozkładamy na stole lub na podłodze obrazkami do dołu, obok siebie. Przy pomocy kostki gracze ustalają kolejność wykonywania ruchów. Pierwszy zawodnik odkrywa dwie dowolne karty tak, aby wszyscy mogli zobaczyć co przedstawiają obrazki. Jeżeli obrazki na kartach są różne, to odkłada je na miejsce obrazkiem do dołu i ruch wykonuje następny zawodnik. Jeżeli obrazki są takie same, gracz odkłada parę kart obok siebie i wykonuje następny ruch. Gracz odkrywa karty tak długo jak długo zbiera pary. Wszyscy starają się zapamiętać co przedstawiają odkrywane karty, aby skorzystać z tego podczas wykonywania swojego ruchu. Zwycięża ten, kto zbierze najwięcej par.

Zestaw zawiera:
- 32 karty z obrazkami