(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 16 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 16 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 8,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Mata edukacyjna MAPA ŚWIATA do kolorowania wykonana jest z najlepszej jakościowo tkaniny na rynku. Tkanina ta jest mocna i wytrzymała. Nadruk na mapie jest barwny i trwały.

Przy użyciu maty oraz spieralnych kredek można stworzyć swoją niepowtarzalną wizję świata/ Kredki renomowanej amerykańskiej firmy Crayola są łatwo spieralne, dzięki czemu można prosto i szybko usunąć kolorowe malunki z użyciem niewielkiej ilości wody lub piorąc matę w pralce w temperaturze 30°C. Wyprana mata schnie bardzo szybko.

Mimo, iż usunięcie rysunków jest bardzo łatwe i nie wymaga większego trudu, to jednak same malunki są trwałe, estetyczne, a przede wszystkim dobrze widoczne podczas zajęć. Dzięki ośmiu intensywnym kolorom kredek, pomalowana mata bogactwem swoich barw będzie przyciągać wzrok, wzbudzać zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy.

Mata posiada 12 uchwytów wykonanych z wytrzymałej taśmy nośnej, które pozwalają na zrealizowanie szeregu zabaw: rozwijających refleks, koordynację, umożliwiających czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.

Mata ma kształt elipsy o wymiarach 145 x 110 cm, posiada wzmocniony taśmą oraz potrójnym szwem brzeg.

Zestaw zawiera:
- matę MAPA ŚWIATA do malowania w kształcie elipsy o wymiarach 145 x 110 cm