• -10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 26,00 zł

Najniższa cena produktu 23,40 zł z dnia 26.09.2024

Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 46 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Zestaw Tuban Slime & Dynamic Sand to idealna propozycja dla dzieci lubiących eksperymenty! Slime jest popularną wśród dzieci zabawą, a dzięki temu zestawowi będzie można stworzyć własnego gluta o unikatowej strukturze. Masa plastyczna powstanie przez połączenie slime i piasku dynamicznego. Będzie mieć niepowtarzalną, ciekawą i przyjemną w dotyku strukturę. Dziecko bawiąc się slimem ćwiczy motorykę małą oraz mięśnie dłoni. Zestaw zapewnia wiele kreatywnej, radosnej zabawy.

W zestawie:
- 100 ml zielonego kleju PVA
- 100 ml aktywatora
- 50 g piasku dynamicznego
- szpatułka
- pojemniczek

Wykonanie slime jest bardzo proste. Wystarczy odmierzyć odpowiednie ilości kleju oraz aktywatora i wymieszać, aż slime zacznie gęstnieć. Jeśli slime zaczął odrywać się od pojemniczka, można go wyjąć i ugniatać w dłoniach do otrzymania odpowiedniej konsystencji. Kolejnym krokiem jest stopniowe dodawanie piasku dynamicznego, aż do uzyskania oczekiwanego efektu. Po skończonej zabawie slime należy zamknąć w pojemniczku, by nie zmienił swoich właściwości.

Produkt jest bezpieczny dla dzieci. W swoim składzie nie zawiera boraksu ani żadnych substancji toksycznych!

Indeks
ZA4983