(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 52 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Piasek dynamiczny. Zestaw FARMA to kolejna propozycja znanej i lubianej marki Tuban. Piasek dynamiczny (nazywany też kinetycznym) to piasek o specjalnych właściwościach, dzięki którym jest on... w ciągłym ruchu. Jego konsystencja powoduje, że po umieszczeniu go w dłoni swobodnie przelewa się przez palce.

Kolorowy piasek dynamiczny można użyć w każdej chwili, nadaje się do zabawy w domu, przedszkolu i szkole. Piasek przesypuje się, ale nie rozsypuje, dzięki czemu można go formować i jest łatwy do zebrania po zakończonej zabawie. Jest wielokrotnego użytku: nie twardnieje i nie wysycha, zachowuje przez długi czas swoje właściwości. Co najważniejsze: nie brudzi rączek i jest 100% bezpieczny.

Każde dziecko lubi zabawę w piaskownicy, a zabawa tym piaskiem dostarczy wiele frajdy i radości.

Zestaw zawiera:
- wiaderko
- foremka 4 szt. (w kształcie koguta, hipopotama, konia i świnki)
- kolorowy piasek 4 x 200 g (różowy, fioletowy, zielony, niebieski)

Zalety piasku dynamicznego:
- piękne, żywe kolory
- nie rozsypuje się
- wielokrotnego użytku
- hipoalergiczny i bezpieczny dla małych dzieci
- nie brudzi rąk

Indeks