(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 20 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Ta układanka logiczna, dwubiegunowa magiczna muszla, to idealny gadżet dla wszystkich osób lubiących łamigłówki. Tym razem klasyczną kostkę zastępuje muszla ślimaka, która na pewno spodoba się wielbicielom kostki Rubika. Istnieje wiele możliwości przekształcania jej w różne kształty i figury. To nie lada logiczne wyzwanie, wymaga skupienia i precyzji i na pewno podda próbie cierpliwość każdego układającego.

Asymetryczna kostka wykonana jest z plastiku i zapakowana w plastikowe, przezroczyste opakowanie. Świetnie sprawdzi się jako drobny gadżet dla dziecka.

Wymiary: 8,5 cm x 6 cm

Indeks