(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 23 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Moje pierwsze origami POJAZDY to doskonały wstęp dla każdego dziecka do klasycznej sztuki origami.

W zestawie znajduje się 30 kolorowych arkuszy papieru do samodzielnego złożenia, z zaznaczonymi liniami gięcia (po dwa arkusze na jeden model). Dzięki odpowiednio zadrukowanemu projektowi graficznemu, po złożeniu figurki wyglądają jak prawdziwy pojazd. Każdy model posiada obrazkową instrukcję montażu (bez konieczności czytania), jak również oznaczenie stopnia trudności.

Origami ma intensywny wpływ na rozwój dzieci, stymuluje ich rozwój i myślenie. Sztuka składania papieru ma szeroki działanie terapeutyczne, które wykorzystywane jest głównie w pracy z dziećmi, ale również z młodzieżą i dorosłymi.

Zawartość opakowania:
- zadrukowane arkusze papieru (30 szt., 16 wzorów do samodzielnego złożenia)
- instrukcja

Zestaw został zapakowany w kolorowe opakowanie.

Indeks
ZA4860