(0)

Materiały dydaktyczne do zajęć w przedszkolu

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Publikacja, której w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia nie powinno zabraknąć w żadnym przedszkolu!

Składają się na nią następujące elementy:

1. E-book* zawierający hiperłącza odsyłające do pomocy dydaktycznych powiązanych z treściami z książki. Hiperłącza są oznaczone niebieskim kolorem czcionki oraz podkreśleniem.
  2. Piosenki, podkłady, bajeczka muzyczna występujące w książce: zostały zamieszczone w serwisie streamingowym Moja płytoteka w albumie „Świąteczne nutki...”
  3. Pliki z przedstawieniami podzielonymi na role – z linków znajdujących się pod tytułami inscenizacji pobieramy plik PDF, w którym zapisane są wszystkie partie tekstu danej postaci z całego przedstawienia. Wystarczy wydrukować te pliki, rozciąć kartki wzdłuż wyznaczonych linii i rozdać dzieciom, by mogły ćwiczyć swoje role w domu z pomocą rodziców.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Częścią tej publikacji są także pomoce dydaktyczne:

• grafiki przeznaczone do bezpośredniego wyświetlania na tablicy multimedialnej, monitorze lub przy pomocy projektora krótkoogniskowego;
  • pliki PDF z tymi samymi grafikami, ale przeznaczone do pobrania i samodzielnego wydruku;
  • pliki PDF plakatów wykonane w formacie A4: do samodzielnego wydruku (te wydruki robimy na ustawieniach drukarki bez skalowania), a następnie wycięcia i sklejenia w celu uzyskania dużego formatu;
  • pliki PDF plakatów wykonane w formacie A2, których wydruk zlecamy specjalistycznej drukarni.

* Jak działa nasz e-book?

Zakupionego e-booka nie da się pobrać na komputer czy urządzenie mobilne. Publikacja „Świąteczno-mikołajkowy zestaw wyjątkowy” została Ci udostępniona jako flipbook w dziale „E-booki” na stronie www.blizejprzedszkola.pl/ebooki – oznacza to, że aby móc korzystać z e-booka, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu. Taka forma korzystania z publikacji umożliwia wyświetlanie jej na dowolnym urządzeniu bez konieczności przesyłania plików – by mieć dostęp do wszystkich treści, wystarczy się zalogować na swoje konto. Równocześnie z odblokowaniem dostępu do e-booka, w serwisie Moja płytoteka został odblokowany dostęp do albumu „Świąteczne nutki” z piosenkami towarzyszącymi tej publikacji.

Pomoce dydaktyczne do wyświetlenia

Pomoce dydaktyczne do samodzielnego wydruku

Plakaty A2 (do profesjonalnego wydruku)

Plakaty do samodzielnego wydruku i sklejenia