• Wyprzedaż!

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 48,10 zł

Najniższa cena produktu 55,50 zł z dnia 19.03.2024

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Idealny zestaw na nadchodzące uroczystości o charakterze patriotycznym!

Zestaw zawiera:

1. Piękna nasza Polska cała

W skład publikacji wchodzi książka ze scenariuszami zajęć i uroczystości o charakterze patriotycznym przeznaczonymi dla dzieci w wieku przedszkolnym, oraz dołączone do niej:

• 2 płyty Audio-CD zawierające 20 pieśni i piosenek oraz podkłady muzyczne do nich (w tym „Hymn Polski” i 7 tradycyjnych pieśni patriotycznych oraz 12 piosenek o charakterze patriotycznym napisanych specjalnie dla dzieci), a także nagranie hejnału mariackiego;
  • 24 karty A4 z kolorowymi pomocami dydaktycznymi niezbędnymi do przeprowadzenia opisanych zajęć – zapakowane w estetyczną teczkę;
  • konturowa mapa Polski formatu B1.

2. Ludowe i narodowe tańce dla przedszkolaków

Płyta CD z melodiami tradycyjnych tańców ludowych i narodowych, w aranżacjach dopasowanych do potrzeb dzieci przedszkolnych i uczniów klas I–III. Jest to zbiór 8 utworów muzycznych w przyjaznych dla najmłodszych aranżacjach:

• polonez;
  • krakowiak;
  • kujawiak;
  • oberek;
  • mazur;
  • trojak;
  • góralski (kompilacja);
  • polka.

Oprócz tego do płyty dołączono 2 bonusowe utwory: hejnał mariacki oraz podkład do hymnu Polski

Płytę można wykorzystać zarówno w codziennej pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jak i podczas uroczystości z okazji świąt państwowych i narodowych.

Indeks
W791