(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 25 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Zestaw do haftu diamentowego ZWIERZĄTKA to kreatywna zabawka pozwalająca na stworzenie pięknych wzorów z bajecznie kolorowych diamencików. Zabawa polega na dobraniu odpowiednich kolorów diamencików i przeniesieniu ich na szablon z klejem za pomocą specjalnego długopisu. Po ułożeniu elementów uzyskujemy kolorową ozdobę.

Układanie maleńkich elementów jest bardzo wciągające, przy okazji ćwiczy koordynację ręka-oko, uczy cierpliwości, pobudza kreatywność dziecka.

Sposób użycia:
1. Przygotowanie stanowiska pracy. W celu ułatwienia pracy rozdzielamy kolorowe diamenciki do poszczególnych okienek na tacy.
2. Oddzielamy foliową warstwę ochronną od szablonu lub naklejki dopiero bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy, ponieważ są one pokryte warstwą klejącą umożliwiającą przyklejanie diamencików. Dzięki temu reszta warstwy klejącej nie wyschnie.
3. Końcówkę długopisu-aplikatora wbijamy w wosk (tzw. suchy klej): teraz diamencik będzie przyklejał się do jego końcówki i w ten sposób łatwo i precyzyjnie umieścimy element w wybranym miejscu.
4. Jeżeli diamencik został źle wklejony, dopóki warstwa klejąca nie wyschnie, diamenciki można usuwać i przyklejać ponownie w tym samym miejscu.

W zestawie:
- 12 wzorów brokatowych naklejek
- 7 woreczków z kolorowymi diamencikami (ok. 1000 szt., kolory: zielony, żółty, różowy, niebieski, fioletowy, pomarańczowy, srebrny)
- plastikowa tacka do segregacji kolorów
- wosk
- rysik/długopis/aplikator do przyklejania diamentów

Wymiary:
- naklejki ok. 5 cm x 6 cm
- kostka wosku: 2 cm x 2 cm
- długopis: 12,5 cm
- taca: 20,5 cm x 14,5 cm x 1,5 cm

Uwaga! Ze względu na zawartość małych elementów-diamencików konieczny jest stały nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Obecność malutkich elementów grozi połknięciem lub zachłyśnięciem.

Indeks
ZA4663