Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

It’s Circle Time!

29,00 zł

Zabawy w kole na każdy dzień do piosenek wspomagających naukę języka angielskiego w przedszkolu

Książeczka + 2 płyty CD 

Wersja

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
It’s Circle Time!

It’s Circle Time!

    lub Anuluj

It’s Circle Time! to propozycja 16 zabaw wraz z piosenkami wspomagającymi naukę języka angielskiego w przedszkolu. Dzięki uniwersalności utworów towarzyszących zabawom przedstawione tu propozycje można wykorzystywać każdego dnia, przez cały rok, niezależnie od pory roku czy tematyki obecnie realizowanej na zajęciach.

Książeczka została podzielona na dwie części. Pierwsza to Everyday Songs, czyli piosenki przydatne każdego dnia. Znajdują się tam propozycje na przywitanie, utworzenie koła, poranną gimnastykę, koncentrację, wyciszenie, codzienną rozmowę o pogodzie czy powtórkę dowolnego słownictwa. Część druga to Action Songs and Games, czyli zabawy w oparciu o piosenki. Zawiera głównie zabawy w kole, ale również zabawy naśladowcze i zabawy ruchowe w dowolnym ustawieniu. Propozycje te angażują dzieci, sprawiają im wiele radości, pozwalają im wyrażać swoje upodobania czy emocje i w końcu – utrwalać słownictwo i konstrukcje językowe.

Oprócz opisów zabaw – które nauczyciel może odpowiednio modyfikować, uwzględniając możliwości i potrzeby swoje oraz dzieci – książka zawiera także teksty piosenek. Do publikacji dołączone zostały 2 płyty CD z 16 piosenkami i podkładami muzycznymi do nich.

Publikację It’s Circle Time! oraz poprzednie z tej samej serii poleca Pan Miłosz, który jest twórcą muzyki do piosenek. Do tej pory w serii ukazały się:

Come And Play With Me

Sing Along All Year Long

***

Weź udział w szkoleniach prowadzonych przez Autorkę!

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

1. Good Morning Song
  

2. Who Do You See?
 

3. Let’s Make a Circle
  

4. Gym Paradise
  

5. Weather Song
  

6. Pass It
 

7. Silence Here and There
  

8. Hands Up, Hands Down

9. Caterpillar 
 

10. Where Is the Chicken?

11. Little Johnny 
 

12. Little Ant 
 

13. Orchestra

14. Lunch Song 
 

15. In the Ocean
  

16. Jungle Song

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Konarscy Factory – Miłosz Konarski
Muzyka
Miłosz Konarski
Piotr Opatowicz (1-2)
Słowa
Katarzyna Niemiec
ISBN
978-83-65915-59-7
Rok wydania
2020
Format (szerokość x wysokość)
13,5 x 18,5 cm
Liczba stron
28
Płyta CD lub zawiera CD
tak

Specyficzne kody

ISBN
978-83-65915-59-7

Zobacz także

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię