Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

 • -50%
English with Little Ant (e-book)
search
 • English with Little Ant (e-book)
 • English with Little Ant (e-book)
 • English with Little Ant (e-book)
 • English with Little Ant (e-book)
 • English with Little Ant (e-book)
 • English with Little Ant (e-book)
 • English with Little Ant (e-book)
 • English with Little Ant (e-book)
 • English with Little Ant (e-book)

English with Little Ant (e-book)

(0)
40,00 zł
20,00 zł Zniżka 50%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 40,00 zł

Najniższa cena produktu 20,00 zł z dnia 19.07.2024

Język angielski dla przedszkolaków – multimedialny e-book z pomocami dydaktycznymi

Kup taniej z ćwiczeniami

Kup najtaniej z 3 szt. ćwiczeń

Kupując ten produkt możesz zebrać 20 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
English with Little Ant (e-book)

English with Little Ant (e-book)

    lub Anuluj

Podręcznik przeznaczony dla nauczycieli języka angielskiego uczących dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla nauczycieli nauczania przedszkolnego realizujących zajęcia w języku angielskim w ramach wytycznych podstawy programowej nauczania przedszkolnego.

Dla dzieci został przygotowany zeszyt ćwiczeń Little Ant’s Activity Book zawierający karty pracy do zajęć – sprzedawany jako osobna publikacja: ZOBACZ

***

Od Autorki Spis treści Zawartość publikacji

Kurs zawarty w podręczniku zawiera 35 tygodniowych cykli, a w skład każdego wchodzą dwie 15–30-minutowe lekcje:

 • pierwsza lekcja ma charakter zajęć plastycznych – dzieci wprowadzane są w temat poprzez wykorzystanie pomocy dydaktycznych, a następnie tworzą pracę plastyczną według wskazówek podawanych przez nauczyciela w języku angielskim;
 • druga lekcja jest lekcją uzupełniającą – dzieci powtarzają wiadomości z pierwszej lekcji oraz z lekcji przeprowadzonych w poprzednich tygodniach (wykorzystujemy tu dodatkowe zabawy, piosenki i wiersze).

E-book podręcznika English with Little Ant różni się od swojego książkowego pierwowzoru sposobem korzystania z dołączonych piosenek, nagrań lektorskich oraz pomocy dydaktycznych.

Publikacja składa się z następujących elementów:

 • e-book – jego zawartość merytoryczna zasadniczo nie różni się od zawartości wydania książkowego. Najbardziej istotną różnicą pomiędzy tymi dwoma formami wydania jest sposób korzystania z nich – częściowo łatwiejszy (przy e-booku mamy łatwy i bezpośredni dostęp do nagrań towarzyszących publikacji oraz elektronicznych wersji pomocy dydaktycznych – bez konieczności uciążliwego ich przechowywania i wyszukiwania). Trzeba samodzielnie wydrukować te pomoce dydaktyczne, których posiadanie w formie fizycznej nauczyciel uzna za konieczne w swojej pracy;
 • album w serwisie streamingowym Moja płytoteka – zamieszczono tu cztery foldery: • Piosenki – znajdują się w nim piosenki pojawiające się podczas zajęć; • Podkłady muzyczne – zamieszczone tu zostały podkłady z linią melodyczną do piosenek Let’s Go to England i Let’s Go to Poland oraz do piosenek wykorzystywanych w inscenizacjach We are Little Ants! i Little Ant goes to England; • Teacher’s Support – zawierający listy dialogowe lekcji w języku angielskim. Nagrania te nie są przeznaczone do odtwarzania podczas lekcji z dziećmi – mają jedynie umożliwić nauczycielowi łatwiejsze przygotowanie się do zajęć; • Wierszyki – zamieszczone tu nagrania ułatwią recytowanie wierszy z prawidłowym akcentowaniem;
 • pomoce dydaktyczne do samodzielnego wydruku, które były dołączone do książki w teczce Teaching Aids, a więc: − kolorowe karty formatu A4; − formularze oceny dziecka i współpracy z rodzicami; − dyplomy dla dzieci na koniec roku szkolnego; − teksty przedstawień; − mapa Anglii.

W treści e-booka zamieszczone zostały linki, których kliknięcie spowoduje automatyczne przeniesienie do odpowiedniej piosenki, pomocy dydaktycznej czy nagrania lektorskiego, dzięki czemu korzystanie z tych treści jest dużo łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Ilustracje
Andrzej Stępkowski
Dorota Prończuk
ISBN
978-83-67101-65-3
Liczba stron
146
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online
Indeks
W2033

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię